W poszukiwaniu przestrzeni idealnej – marzec w Domo+

Marzec w Domo+ to kolejne serie inspirujących programów z poradami naszych rodzimych ekspertów. W nowym, 10. już sezonie programu „Wyzwanie – nowe mieszkanie” prowadzący, Damian Urbańczyk, przyjrzy się ofertom rynku nieruchomości m. in. z Torunia, Olsztyna czy Płocka, a także z warszawskiego Ursynowa i Bielan. W drugim sezonie „Projektu LOKALnego” Tomasz Pągowski wyczaruje nowe oblicza starych, często zapomnianych lokali użytkowych. Widzowie Domo+ będą także mieli okazję przyjrzeć się, jak z trudnymi decyzjami mieszkaniowymi radzą sobie Brytyjczycy. Wyremontować czy pozbyć się? – przed takim dylematem stają bohaterowie trzeciego sezonu programu „Pokochaj lub sprzedaj – Wielka Brytania”.

 

Zakup mieszkania to poważna życiowa decyzja, która wiąże się z wieloma wątpliwościami i stresem. Jak nie zagubić się pośród ofert rynku nieruchomości? W 10. sezonie programu „Wyzwanie – nowe mieszkanie” Damian Urbańczyk pokaże, na co zwracać uwagę podczas poszukiwań wymarzonych czterech kątów. Wspólnie ze swoimi gośćmi będzie polował na mieszkanie w nowej zabudowie pięknego, zabytkowego Torunia czy na malowniczo położonych olsztyńskich osiedlach. Prowadzący udowodni także, że wśród mieszkań z wielkiej płyty na warszawskim Ursynowie można znaleźć prawdziwe perełki.

W każdą środę, od 6 marca o godz. 21.00 widzowie będą mogli zobaczyć, z jakimi jeszcze wyzwaniami przyjdzie zmierzyć się ekspertowi Domo+. 

W drugim sezonie „Projektu LOKALnego” Tomasz Pągowski dokona metamorfozy m.in.: redakcji lokalnej gazety, tradycyjnego baru z pierogami, pracowni krawieckiej, holu liceum, szkolnego gabinetu pielęgniarki oraz cukierni. Znany z Domo+ projektant wnętrz do każdej zmiany podchodzi bardzo indywidualnie: rozmawia z właścicielami o ich oczekiwaniach, gustach, potrzebach i poprawie funkcjonalności lokalu. Niezmiennie pokazuje, jak w prosty sposób odświeżyć przestrzeń i na co zwrócić uwagę, aby – nie zapominając o wygodzie i praktyczności – zachować klimat miejsca.

Premiera programu już w środę, 20 marca o godz. 21.30.

Zły stan techniczny budynku, zbyt mały lub za duży metraż czy nieodpowiedni układ – jest wiele powodów, które sprawiają, że ludzie zaczynają czuć się niekomfortowo w swoich domach. W trzeciej serii hitu Domo+ „Pokochaj lub sprzedaj – Wielka Brytania” widzowie poznają rodziny, których domy z różnych powodów nie spełniają już ich wymagań. Po przeanalizowaniu sytuacji do akcji wkraczają prowadzący: Kirstie Allsopp, specjalistka od aranżacji wnętrz oraz Phil Spence, ekspert rynku nieruchomości. Kirstie pokaże, że każdy dom zasługuje na drugą szansę, a inwestycja w remont jest najlepszym wyjściem. Phil będzie z kolei namawiał do sprzedaży i kusił wizją kupna całkiem nowej nieruchomości.

Premiera już we wtorek, 26 marca o godz. 22.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *