W rytmie serca: Serialowa jesień w Kazimierzu… Co zmieni się w życiu bohaterów?

Już 2 września na antenie Polsatu 3. sezon serialu „W rytmie serca”. Jakie niespodzianki czekają widzów serialu?
 

 
Do obsady dołączy Filip Bobek! Popularny aktor zagra Piotra Nowackiego, brata Weroniki (Maria Dębska). Byłego policjanta, który ostatnie miesiące spędził… w więzieniu. Jaką tajemnicę będzie kryła jego przeszłość – i czy aspirant Nowacka zdoła mu pomóc?
Zobaczymy także Monikę Dryl, która wcieli się w doktor Danutę Kruk, lekarkę z okolic Kazimierza.
Do Polski powróci po latach siostra Adama (Mateusz Damięcki), Agnieszka (Magdalena Kumorek). Lekarka przyjedzie, by porozmawiać ze swoim ojcem – po tym, jak nagle „zmartwychwstał”, choć od lat wszyscy uważali go za zmarłego. I choć rodzinne pojednanie okaże się w końcu niemożliwe, Agnieszka postanowi zostać w Kazimierzu na dłużej. Na miejscu pozna dwóch mężczyzn, którzy odmienią jej życie… księdza Stanisława (Mariusz Bonaszewski) i doktora Kowalczyka (Piotr Polk).
W kolejnym sezonie poznamy też bliżej Beniamina (Kamil Kula) – młodego lekarza, który na studiach flirtował z Marią (Barbara Kurdej – Szatan). Chłopak przyjedzie za swoją „wybranką” aż do Kazimierza, zatrudni się w lokalnym szpitalu… i w końcu spróbuje odbić ukochaną Adamowi! Czy Biernacka ulegnie pokusie i dla Beniamina zniszczy swój związek z doktorem Żmudą?
Trudne chwile czekają Katrin (Edyta Olszówka) i jej córkę Alex (Julia Wieniawa-Narkiewicz). Córka Katrin nagle zachoruje i później zaginie. A wokalistka, wspierana przez przyjaciół z Kazimierza, przez kilka tygodni będzie próbowała ją odszukać i uratować… Czy pomoc nadejdzie na czas?
Po szaleństwach na parkiecie w „Tańcu z gwiazdami” Popek znów gościnnie wystąpi przed kamerami jako Dorian – lokalny bandyta, który trafił niedawno przez doktora Żmudę za kratki. Jego bohater opuści więzienie, przyjedzie do szpitala i w końcu stanie z Adamem twarzą w twarz… Jak zakończy się ich kolejne spotkanie?
W rytmie serca – dwa odcinki już w niedzielę 2 września o godzinie 20:05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *