W sierpniu Filmbox Premium HD poleca

Nominowany do Oscarów w trzech kategoriach i zdobywca Saturna film, który zdobył na całym świecie rzeszę fanów i okazał się kasowym hitem.

 

Transformers

Nominowany do Oscarów w trzech kategoriach i zdobywca Saturna film, który zdobył na całym świecie rzeszę fanów i okazał się kasowym hitem.

Walka pomiędzy dwoma rasami robotów, bohaterskimi Autobotami i złymi Deceptikonami, przenosi się na Ziemię, a nastolatek Sam Witwicky znajdzie się w samym środku starcia maszyn. Czy młody chłopak podoła temu arcytrudnemu wyzwaniu i czy uda mu się zdobyć serce zmysłowej Mikaeli?

Piątek, 6 sierpnia 2021 | 21:00

Reżyseria: Michael Bay

Obsada: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson

Rok produkcji: 2007

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Głęboki wdech ONE BREATH

Film zdobył nominację do jednej z najważniejszych nagród w świecie rosyjskiej kinematografii – Sputnik.

Po rozwodzie Marina Gordeeva jest pewna, że już nigdy nie spotka miłości. Pewnego dnia znajduje jednak miłość swojego życia – nurkowanie swobodne, jeden z najbardziej ekstremalnych sportów na świecie, polegający na nurkowaniu jak najgłębiej na jednym oddechu.

Marina demonstruje w nim swoje niesamowite talenty, ale to jej słabości powstrzymują ją przed wygraniem konkursu. Marina nie potrafi zostawić za sobą przeszłości. Gdy zanurza się w głębiny oceanu, jej lęki powracają jako wstrząsające wizje.

Sobota, 21 sierpnia 2021 | 21:00

Reżyseria: Elena Hazanov

Obsada: Viktoriya Isakova, Chris Dingli, Cheslav Golovinets, Kristian Kiehling

Rok produkcji: 2020

Gatunek: Dramat sportowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *