W sierpniu Zoom TV poleca

Amerykański, kultowy serial o tytułowym Archiwum X, specjalnym wydziale FBI, do którego trafiają nierozwiązane sprawy. Pracują nad nimi Fox Mulder i Dana Scully, dwie bardzo różniące się od siebie osoby.

 

Z Archiwum X sezon 4
X-Files s4

Amerykański, kultowy serial o tytułowym Archiwum X, specjalnym wydziale FBI, do którego trafiają nierozwiązane sprawy. Pracują nad nimi Fox Mulder i Dana Scully, dwie bardzo różniące się od siebie osoby.

Agent Fox głęboko wierzy w zjawiska paranormalne i często, w trakcie śledztwa, właśnie w nich upatruje rozwiązania. Natomiast Dana to absolwentka medycyny, zwolenniczka logicznego myślenia, sceptycznie nastawiona do wyjaśnień innych niż racjonalne.

Odcinek 1: Czwartek, 12 sierpnia 2021 | 21:05

Kolejne Odcinki: Środa – Czwartek, sierpień 2021 | 20:00 (dwa odcinki)

Rok produkcji: 1996 – 1997

Gatunek: Sci-Fi

1920 Bitwa Warszawska

Film historyczny z Borysem Szycem i Nataszą Urbańską w rolach głównych i charyzmatycznym Adamem Ferencym.

Ona, piękna aktorka. On, odważny kawalerzysta. Idealna para, której na drodze do szczęśliwej miłości stanie wojna polsko-bolszewicka. Zarówno on, jak i ona zostaną poddani niejednej próbie. Czy ich związek przetrwa?

1920 Bitwa Warszawska to zrealizowana z wielkim rozmachem opowieść o jednej z najważniejszych bitew w historii Polski, nazywanej też Cudem nad Wisłą.

Za zdjęcia odpowiadał, Sławomir Idziak, genialny operator od lat pracujący w Hollywood. Efekt? Imponujące sceny batalistyczne i zapadające w pamięć kadry.

Niedziela, 15 sierpnia 2021 | 7:50

Reżyseria: 2011

Obsada: Borys Szyc, Natasza Urbańska, Adam Ferency, Daniel Olbrychski

Rok produkcji: 2011

Gatunek: Wojenny, Historyczny

Wiecznie młody
Forever Young

Młody pilot Daniel McCormick zgadza się w 1939 roku, by zostać poddanym hibernacji. Pięćdziesiąt lat później zostaje przypadkiem przywrócony do życia. Mężczyzna musi się teraz odnaleźć w zupełnie innej rzeczywistości niż ta, którą zapamiętał.

Pomimo tego, że świat zmienił się nie do poznania, to możliwość spotkania wielkiej miłości pozostała i Daniel dostanie szansę, by przekonać się o tym na własnej skórze.

Piątek, 27 sierpnia 2021 | 20:00

Reżyseria: Steve Miner

Obsada: Mel Gibson, Isabel Glasser, Jamie Lee Curtis, Elijah Wood

Rok produkcji: 1992

Gatunek: Romans, Sci-Fi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *