Technologia - Promocje

W tę środę Acer zdradzi nowości!

Nowe produkty stworzone w myśl zrównoważonego rozwoju, antybakteryjne właściwości urządzeń, przełomowe technologie połączone z nowoczesnym wzornictwem. To i wiele więcej poznasz podczas nadchodzącej konferencji next@acer, którą będzie można oglądać 13 października od 15:00 na Facebooku i YouTube.

 

Podczas październikowego GPC (Global Press Conference) zostaną zaprezentowane urządzenia przeznaczone do użytku domowego, biznesowego i gamingowego. Swoją premierę będą mieć produkty z linii Acer, Predator oraz ConceptD, nie zabraknie także przełomowych urządzeń w wersji eko.

Dołącz do next@acer i wygrywaj nagrody

Tegoroczne wydarzenie na polskich kanałach marki Acer będą streamować przedstawiciele młodego pokolenia – influencerka i host wydarzenia Luiza Sprusińska oraz youtuber Szymon Tyszkowski. Dla widzów streamu przewidziany jest konkurs Kahoot. W konkursowej puli nagród znajdziemy 40 napojów PredatorShot, 7 czteropaków PredatorShot oraz dwa monitory Acer K3. Natomiast nagrodą główną jest Acer Aspire C 22 All in One, tak więc jest o co grać!

Konferencja next@acer już w tę środę (13.10) dlatego serdecznie zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. Każda osoba biorąca udział w next@acer może pochwalić się swoim uczestnictwem w mediach społecznościowych, dodając do publikowanej treści #NextAtAcer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *