Radio

"W to mi maj" – specjalne programy Rock Radia

Rock Radio zaprasza słuchaczy do wspólnego spędzania czasu podczas tegorocznego długiego weekendu majowego. Specjalnie na majówkę zespół stacji przygotował programy pod hasłem “W to mi maj”.
 

 
Już od poniedziałku, 30 kwietnia br. na antenie stacji pojawi się cykl “Rock Radio na działce, czyli historie nie do grilla”, a w nim opowieści o skandalach z udziałem gwiazd rocka. Kolejne części cyklu będą nadawane przez cały tydzień dwa razy dziennie o różnych porach.
Rock Radio zaprasza też na specjalne audycje prowadzone przez popularnych prezenterów stacji.
We wtorek, 1 maja br. Piotr Kędzierski zabierze słuchaczy do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, gdzie razem z dziennikarzem motoryzacyjnym Patrykiem Mikiciukiem opowie o klasykach na czterech kółkach. Programu można będzie słuchać w godz 9:00 – 14:00.
Tego samego dnia po godz. 18:00 Tomasz Miara porozmawia o tajemnicach Pałacu Kultury i Nauki z kronikarką budynku Hanną Szczubełek, która od ponad 57 lat pracuje w zarządzie tego obiektu!
W środę, 2 maja br. na antenie pojawi się poranne “Powstanie Rock Radia” – w audycji nadawanej w godz. 6:00-10:00 Piotr Kędzierski przyjrzy się najciekawszym i nietypowym flagom świata, a w paśmie “Klasyczny wieczór” Mariusz Stelmaszczyk zaprezentuje flagowe klasyki rocka takie, jak “Bohemian rapsody”zespołu Queen czy “Smoke on the water” grupy Deep Purple.
Natomiast w czwartek, 3 maja w “Powstaniu Rock Radia” gościem Piotra Kędzierskiego będzie Radosław Majdan – rozmowa na prawdziwie męskie tematy, prowadzona przy majówkowym grillu, będzie na antenie w godz. 9:00-14:00.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *