Radio

Wakacje trzech dekad w Radiu Złote Przeboje

Już w poniedziałek, 29 czerwca br. Radio Złote Przeboje rozpoczyna wakacje! W ramówce rozgłośni pojawią się wakacyjne wspomnienia i przeboje z lat 80., 90. i dwutysięcznych. Stacja zaprosi też słuchaczy do udziału w konkursie “Wakacyjna paczka” i na wyjątkowe koncerty polskich gwiazd, na które bilety będzie można zdobyć na antenie.

 

 

Od 29 czerwca do końca sierpnia każdego dnia w Radiu Złote Przeboje będzie można posłuchać piosenek, które królowały niegdyś na letnich listach przebojów, a także wywiadów z artystami będącymi u szczytu popularności w latach 80., 90. i dwutysięcznych. Dodatkowo w soboty w godz. 11:00 – 14:00 w audycji Odety Moro “Wakacje mojego życia” swoje wspomnienia przedstawią gwiazdy.

W czasie wakacji Radio Złote Przeboje będzie też zachęcać swoich słuchaczy do kontaktu z redakcją i udziału w zabawach antenowych. Od poniedziałku do piątku aż do końca lata potrwa głosowanie na Złoty Przebój wakacji na zloteprzeboje.pl. 29 czerwca ruszy także konkurs “Wakacyjna paczka”, w którym do wygrania będą głośnik bezprzewodowy, koszulki Radia Złote Przeboje i zestawy radiowych gadżetów. Zabawa będzie rozgrywana na antenie przez całe wakacje od poniedziałku do piątku.

Oprócz tego Radio Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na wyjątkowe koncerty zespołów Varius Manx, De Mono i Ira oraz Patrycji Markowskiej i Urszuli. Bilety na limitowane wydarzenia będzie można zdobyć na antenie stacji.

Wakacyjne propozycje rozgłośni wspiera promocja na antenie Radia Złote Przeboje, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *