NC+Sport w TV

Wakacje w Fightklubie

Już 15 czerwca w Szanghaju odbędzie się kolejna widowiskowa gala One FC! Tym razem gwoździem programu będzie kobieca konfrontacja o pas mistrzyni świata Muay Thai. Całe wydarzenie widzowie w naszym kraju zobaczą na żywo wyłącznie w Fightklubie! Podobnie zresztą jak trzy kolejne widowiska One FC zaplanowane do końca wakacji.

 

 

Najbliższa gala One FC, największej i najdynamiczniej rozwijającej się federacji MMA na kontynencie azjatyckim, zaplanowała została na 15 czerwca w Szanghaju. Legendary Quest, bo taki tytuł nosiło będzie całe widowisko, odbędzie się w kompleksie Baoshan Arena, a w walce wieczoru zmierzą się pochodząca z Tajlandii Stamp Fairtex z Australijką Almą Juniku. Stawką ich pojedynku będzie pas mistrzyni świata Muay Thai. W innych ciekawie zapowiadających się potyczkach rękawice skrzyżują znakomity Japończyk Yoshihiro Akiyama i młodszy od niego o dwadzieścia lat (!) Agilan Thani z Malezji oraz dwaj fantastyczni kick-boxerzy w wadze koguciej, Chińczyk Zhan Chenglong i Australijczyk Tyler Hardcastle.

Poza galą w Szanghaju, do końca wakacji widzowie sportów walki zobaczą w Fightklubie jeszcze trzy emocjonujące widowiska One FC. 12 lipca w Kuala Lumpur w Malezji zaplanowano show Masters Of Destiny, 2 sierpnia w stolicy Filipin, Manili, Dawn Of Heroes, a dokładnie dwa tygodnie później – 16 sierpnia – w Bangkoku galę Dreams Of Gold. Na obecną chwilę organizatorzy nie zdradzają szczegółów żadnego z tych widowisk, wiadomo jedynie, że dopinane są pojedynki z absolutnego światowego topu, a każda z tych gal zwieńczona będzie walką o mistrzowski tytuł! Najlepsze widowiska spod znaku MMA, Muay Thai i kick-boxingu przez całe wakacje na żywo w Fightklubie!

A dla tych, którzy One FC chcą chłonąć jeszcze mocniej, Fightklub przygotował serię specjalnych magazynów dedykowanych tej organizacji. W każdy niedzielny wieczór o godz. 22.00 premierę mają nowe odcinki programu One FC Weekly, z kolei w czwartki – także o godz. 22.00 – niezwykle ciekawy magazyn One Warrior Series.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *