„Wakacyjna Trasa Dwójki” tym razem w Zamościu!

W pierwszą niedzielę sierpnia – 04.08.2019 od godz. 20:30 TVP2 pokaże kolejny letni koncert. Wystąpią wielkie gwiazdy polskie i zagraniczne.

 

 

Połowa wakacji już za nami a „Wakacyjna Trasa Dwójki” nie zwalnia i tym razem zawita do pięknego województwa lubelskiego. Na Rynku Wielkim w Zamościu i przed telewizorami będzie można zobaczyć i usłyszeć takich wykonawców jak: Kombii, Bad Boys Blue, Margaret, Łobuzy, Liber@InoRos, Cliver, Łukasz Zagrobelny, Feel, Gromee @ Lukas Meijer, Kasia Kowalska, Milano, Fanatic a także zespół Komodo.

Na naszym Facebooku i Instagramie „BądźmyRazem.tvp” miłośnicy trasy znajdą unikalne zakulisowe materiały związane z koncertem i wykonawcami – relacje z backstage’u, fragmenty prób, ciekawostki i zaproszenia Gwiazd!

Koncert w Zamościu poprowadzą Iza Krzan i Rafał Brzozowski a relacje z backstage’u zaprezentują niezawodni: Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora.

Stałym punktem zabawy jest cotygodniowa facebookowa ankieta, która poszukuje odpowiedzi na „najważniejsze pytania letniego sezonu”. Podczas najbliższego koncertu widzowie wybiorą ulubiony środek wakacyjnego transportu. Czy będzie nim samolot czy samochód? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę! #BądźmyRazem

Dodatkowo widzowie mogą uczestniczyć we wspólnej zabawie umieszczając w komentarzach pozdrowienia oraz zdjęcia i filmiki ze swoich wakacji. Najciekawsze z nich zostaną pokazane na antenie!

Transmisja wydarzenia już od 20:30 w TVP2 oraz na stronie TVP VOD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *