Internet & Gry

Wakacyjne premiery w Showmax Polska

Abonenci Play mogą otrzymać dostęp do Showmax na 12 miesięcy bez dodatkowych opłat i obejrzeć wakacyjne premiery za darmo. Wystarczy mieć jedną z wymaganych taryf lub skorzystać z nowej oferty Stan Nielimitowany. Dla oszczędzających megabajty dostępna jest także funkcja ograniczenia zużycia danych, jak również możliwość pobierania treści do obejrzenia później – bez dostępu do internetu.
 
Dr House handlarzem bronią
Wakacje z Showmax zapowiadają się gorąco. Już w czerwcu na platformie pojawi się Nocny Recepcjonista, szpiegowski kryminał z Hugh Lauriem i Tomem Hiddlestonem w rolach głównych. W lipcu natomiast na Showmaxie zadebiutuje Harry Potter dla dorosłych, czyli serial The Magicians, opowiadający o perypetiach studentów magii z Nowego Jorku. W sierpniu z kolei powróci Mr. Robot z drugim sezonem, jak również produkcja Satisfaction, w której bohaterowie szukający szczęścia w miłości, najczęściej lądują w sypialni.
Siedem wspaniałych, hollywoodzkich hitów
Wakacje z Showmax to także wielkie hollywoodzkie hity. Na początku sierpnia na platformie pojawi się remake Siedmiu wspaniałych z Denzelem Washingtonem, Chrisem Prattem i Ethanem Hawkiem oraz Ben Hur, epicka opowieść z czasów Imperium Rzymskiego, tym razem z Morganem Freemanem w jednej z głównych ról. Na Showmax zadebiutują również dwa dramaty psychologiczne – Rain Man z Dustinem Hoffmanem oraz 1984, na podstawie książki George’a Orwella (wszystkie z premierą 3 sierpnia). To jednak nie koniec. Sierpień to również premiera filmu Thelma i Louise z niezapomnianymi kreacjami Susan Sarandon i Geeny Davis, jak również kultowaAnnie Hall Woody Allena z Diane Keaton w roli głównej. Szukający rozrywki z gatunku „grzesznej przyjemności”, 17 sierpnia będą mogli obejrzeć całą niegrzeczną serię filmów American Pie.
Córki krowy i nieprzespane noce
Dnia 3 sierpnia pojawi się również kilka głośnych polskich tytułów. Będą to rewelacyjne Moje córki krowy z Agatą Kuleszą, Gaberielą Muskałą i Marianem Dziędzielem w rolach głównych oraz Wszystkie nieprzespane noce, obraz portretujący współczesnych 20-latków w reżyserii Michała Marczaka. Z kolei 17 sierpnia premierę na Showmax będzie miał Czerwony kapitan z Maciejem Stuhrem w roli główniej.
Wielki powrót Ucha Prezesa, najbardziej kasowy polski film 2016 roku i zagraniczne hity nadchodzą
W tym roku abonenci Showmax i Play będą mogli zobaczyć także bijące wszelkie rekordy kinowe filmy. Na platformie zadebiutują obrazy Ostatnia rodzina Jana Matuszyńskiego oraz Pitbull: Niebezpieczne kobiety Patryka Vegi. Fani amerykańskich seriali z kolei ucieszą się z informacji o premierze Halt & Catch Fire, produkcji przedstawiającej początki powstawania komputerów osobistych. Co więcej – wyczekiwany drugi sezon Ucha Prezesa pojawi się już w połowie sierpnia. Wkrótce Showmax ogłosi kolejne premiery.
Nadrabiamy zaległości
Oferta Showmax pełna jest seriali na najwyższym poziomie. Kilka z nich to wg. Portalu Variety murowani kandydaci do tegorocznych nagród Emmy. Opowieść podręcznej to zdecydowanie najgłośniejszy serial tego roku, opowiadający o piekle kobiet w patriarchalnej dystopii. The Affair natomiast jest psychologiczny dramatem będącym studium niewierności małżeńskiej, pokazanym z perspektywy zarówno zdradzających, jak i zdradzanych. Nie można zapomnieć też o trzecim sezonie Fargo z genialną podwójną rolą Ewana McGregora w roli braci Stussych. To tylko trzy propozycje z obszernej filmowo-serialowej oferty Showmax. Użytkownicy mogą zobaczyć również wszystkie odcinki Top Gear z Jeremym Clarksonem w roli prowadzącego oraz trzy pełne seriale ze świata science fiction kultowego Stargate.
Showmax bez internetu
Dla wszystkich wyjeżdżających na wakacje, gdzie nie zawsze dostępny jest internet, Showmax ma funkcję pobierania treści do obejrzenia na później. Można ściągnąć wszystkie seriale i filmy z biblioteki Showmax na okres do 30 dni i nie martwić się już więcej o dostępność sieci. Po rozpoczęciu oglądania danej produkcji użytkownicy mają 48 godzin na jej obejrzenie. Jednocześnie można przechowywać aż 25 tytułów.
Showmax ma również funkcję ograniczenia szerokości pasma w aplikacjach iOs, Android i Apple TV. Pozwala to ograniczyć ilość wykorzystywanych danych na godzinę podczas oglądania. Opcja ta jest dostępna w menu aplikacji.
O ShowMax
ShowMax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *