„Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Kielcach

W niedzielę, 8 sierpnia na scenie w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia pojawią się zespoły i wykonawcy muzyki disco. Widzowie TVP2 usłyszą utwory w wykonaniu takich artystów jak: Czadoman, After Party, Mig, Camasutra i Łobuzy. Gwiazdą wieczoru będzie Maryla Rodowicz, która zaśpiewa swoje największe przeboje: „Małgośka”, „Sing Sing” i „Kolorowe Jarmarki”.

 

Widzowie Dwójki zobaczą również Aleksandrę Szwed w duecie z Pawłem Skibą w gorącym, letnim hicie „Coco Jamboo”. Na scenie w Kadzielni zaśpiewa też Dagmara Bryzek, aktorka serialu „Korona królów” i wokalistka. W jej wykonaniu usłyszymy hit Anny Jantar „Dyskotekowy bal”. Kolejną gwiazdą w Kielcach będzie Kasia Moś z przebojem Bonnie Tyler „Holding Out For A Hero” i Katy Perry „Hot n Cold”.

W Kielcach pojawią się też zagraniczne gwiazdy konkursu Eurowizji: Elena Tsagrinou z Cypru i Albina z Chorwacji. Francesco Monte z Włoch zaprezentuje utwory ze swojej nowej płyty, a Yulia Belei wykona gorący hit „Kanikuły” oraz utwór pochodzący z serialu „Kozacka miłość”. Całości dopełni spektakularna, multimedialna scenografia, porywającą choreografię w wykonaniu energetycznych tancerzy Agustina Egurroli oraz malownicza sceneria kieleckiego amfiteatru Kadzielnia.

Koncert poprowadzą Małgorzata Opczowska i Tomasz Kammel. Na backstage`u z gwiazdami rozmawiać będą  Ida Nowakowska- Herndon i Norbi.

Na widzów TVP2 czekają interaktywne konkursy i zabawy. Będzie można pozdrowić bliskich, przysłać zdjęcia lub film z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty „Wakacyjnej Trasy Dwójki” odbywać się będą zgodnie z zasadami sanitarnymi.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” w niedzielę, 8 sierpnia o godz. 20:40 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *