Premiera drugiego sezon „Dlaczego kobiety zabijają” w Canal+ Premium

Trzy kobiety z różnych czasów i jeden pokrewny cel: zabójstwo niewiernego męża. Widzowie pokochali pierwszą część serialowej czarnej komedii DLACZEGO KOBIETY ZABIJAJĄ z Lucy Liu, Ginnifer Goodwin i Kirby Howell-Baptiste, a już niebawem doczekają się kontynuacji. Nowa obsada, porządna porcja mrocznego humoru i interesująca fabuła osadzona w latach 40. do obejrzenia w drugim sezonie serialu już 5 sierpnia o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz od 6 sierpnia w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.

 

Kto wie do czego zdolna jest zdradzona kobieta? Marc Cherry, szerszej publiczności znany jako pomysłodawca kultowego serialu „Gotowe na wszystko”, po raz kolejny próbuje zgłębić temat zdrady i niewiernych mężów. Nowy sezon „Dlaczego kobiety zabijają” w niezwykły sposób przenosi nas do Ameryki lat 40.

Allison Tolman wciela się w rolę Almy Fillcot, która pragnie dołączyć do prestiżowego klubu ogrodniczego i tym samym stać się członkinią ekskluzywnego grona „śmietanki towarzyskiej”. Spokój i niezachwiany optymizm początkowo nieśmiałej i nieporadnej gospodyni domowej zakłóca moment, w którym dowiaduje się o sekretnym hobby swojego męża. Jej męża Bertrama gra Nick Frost, znany brytyjski aktor i scenarzysta („Wysyp żywych trupów” „Hot Fuzz – Ostre psy”, „Nierealne”). W nowym sezonie pojawia się również Lana Parilla. Serialowa Rita to stylowa prezeska wspomnianego stowarzyszenia dla elity. Drwiąca ze wszystkiego, mściwa żona bogatego Carlo Castillo (Daniel Zacapa) spędza czas romansując z młodszym kochankiem. Jak mroczne tajemnice wpłyną na życie bohaterek?

Fabuła nowego sezonu skupia się na tym, co kryje się za pozami i maskami, które przyjmują ludzie, jaką wagę stanowiła niegdyś uroda w kontekście przynależności do elity, a także jakie są skutki bycia ignorowanym przez innych. Twórcy zgłębiają także temat przemiany społecznej statusu kobiet i ich roli w społeczeństwie w epoce.

Nowy sezon to prawdziwa uczta dla oka. Scenografia, samochody, kostiumy, wystrój prezentowanych wnętrz – w serialu położono ogromny nacisk na detale, tak aby jak najlepiej odwzorować lata pełne przepychu i świetności amerykańskiego stylu glamour.

Pierwszy sezon można oglądać w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.

Drugi sezon „Dlaczego kobiety zabijają” już od 5 sierpnia na CANAL+ PREMIUM o godz. 21:00 oraz w serwisie CANAL+ online na canalplus.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *