Walentynki w Multikinie

Walentynki w kinie? No pewnie, przecież to podstawa każdego kulturalnego randkowania! Czy chcecie pójść do kina, czy nawet na film, to nigdzie nie będziecie się tak dobrze bawić, jak w Multikinie. Nawet możecie coś ugrać…

 

Sprawa jest prosta – zaskocz nie tylko swoją sympatię, ale i samego siebie kupując bilety na Walentynki w Multikinie już teraz! Dzięki temu nie dość, że zaoszczędzisz czas i nerwy oraz zapewnisz sobie najlepsze miejsca, to jeszcze możesz wygrać voucher na lot balonem. Voucher wykorzystasz na terenie całej Polski, więc nie krępuj się i nie szukaj wymówek. Nie ma nic lepszego, niż podniebne rozkosze. Szczegóły konkursu znajdziecie na naszym facebooku.

Jeśli chodzi o rozkosze ekranowe, to spokojnie – zajęliśmy się tym. Nie musisz dziękować. W repertuarze Multikina premiery z serduszkiem – Planeta Singli 3′>Planeta Singli 3, czyli wsiowe przygody Anny i Tomka oraz Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 – powrót znanych bohater w jakby luksusowej kontynuacji i komedii, takiej jak dawniej. Wielbicieli efektownej akcji zachwyci wielkooka Alita: Battle Angel, a koneserom kina z pewnością przypadnie do gustu oscarowy faworyt Green Book z Viggo Mortensenem i Mahershalą Alim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *