Canal+ PolskaSieci kabloweSport w TV

Walki na gołe pięści wracają! Gala BKFC 18 na żywo w Fightklubie!

W nocy z soboty na niedzielę (26/27 czerwca) w Fightklubie niezwykle ciekawie zapowiadająca się gala Bare Knuckle Fighting Championship 18 z pojedynkiem wieczoru w królewskiej kategorii wagowej. Emocje gwarantowane!

 

W starciu wieczoru na organizowanej w Hard Rock Live w Hollywood na Florydzie gali czekają na nas prawdziwe grzmoty, swojego tytuł w wadze ciężkiej bronił będzie bowiem Joey Beltran. „The Mexicutioner” po raz drugi stanie do obrony pasa, a ten spróbuje odebrać mu Sam Shewmaker. 39-letni Beltran, mający za sobą barwną karierę m.in. w UFC i Bellatorze, po raz siódmy rywalizował będzie w walce na gołe pięści. Choć przygodę z tą formułą rozpoczął mało obiecująco, od tylko jednej wygranej w trzech pierwszych walkach, od dwóch lat pozostaje niepokonany. Na gali BKFC 6 zwyciężył z Jamie’em Campbellem, trzy wydarzenia później pokonał Chasego Shermana, a na gali BKF 13 – już w walce wieczoru – nie dał szans Marcelowi Stampsowi, nokautując go w czwartej rundzie.

– Szanuję umiejętności Shewmakera – mówi przez sobotnią walką Joey Beltran – mimo wszystko mam sposób na to, aby go pokonać. Zamierzam zrobić to jeszcze przed trzecią rundą. Wiem, że rywal będzie chciał odebrać mi pas i przystąpi do walki zdeterminowany, aby osiągnąć swój cel. Będę jednak na niego gotowy.

W innych ciekawie zapowiadających się walkach w Hollywood na Florydzie o wakujący tytuł w wadze junior ciężkiej powalczą: ulubieniec miejscowej publiczności Hector Lombard (2-0, 1 KO) z Miami, który zmierzy się z pochodzącym z Phoenix Joe Riggsem (3-0-1). Drugi z nich będzie chciał kontynuować serię pojedynków bez porażki. Odkąd zaczął walczyć na gołe pięści pokonał kolejno Christiana Evansa, Broka Weavera oraz Heriberto Tovara i dopiero w czerwcu 2019 roku zatrzymał go Walber Barros, ich starcie na gali BKFC 6 zakończyło się remisem.

Z kolei w wadzie piórkowej niepokonany Luis Palomino (3-0, 2 KO) zmierzy się z czarnym charakterem z Wielkiej Brytanii i mistrzem kraju w pojedynkach na gołe pięści, Tylerem Goodjohnem. Drugi z nich zadebiutował w Stanach Zjednoczonych w wielkim stylu pokonując jednomyślną decyzją sędziów Charlesa Bennetta. Czy na BKFC 18 dalej podąży zwycięskim szlakiem?

Gala Bare Knuckle Fighting Championship 18 w nocy z soboty na niedzielę (26/27 czerwca) od godz. 1:30 na żywo wyłącznie w Fightklubie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *