„Warszawiacy śpiewali (nie) zakazane piosenki”. 3 mln widzów w TVP1

Wyjątkowy koncert „Warszawiacy śpiewają (nie) zakazane piosenki”, cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów Jedynki. W momencie najwyżej oglądalności wg MOR widowisko muzyczne obejrzało ponad 3,1 miliona osób. Koncert odbył się 1 sierpnia na pl. Piłsudskiego w Warszawie z okazji 75. Rocznicy Powstania Warszawskiego.

 

 

„Największa radość i satysfakcja dla telewizji publicznej – gdy misja, tożsamość i wartości spotykają się z olbrzymią widownią”napisał na Twitterze prezes TVP Jacek Kurski, komentując wysoką oglądalność transmitowanego w Jedynce koncertu „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”, Widowisko muzyczne według MOR obejrzało średnio 2,7 mln widzów, w szczytowym momencie aż 3,1 mln widzów. Według NAM transmisja zainteresowała średnio 2,4 mln widzów, w piku oglądalność wyniosła ponad 2,7 mln osób.

„Warszawiacy śpiewają (nie) zakazane piosenki” to wyjątkowa inicjatywa, która łączy ze sobą pokolenia i która na stałe wpisała się w tradycję wydarzeń organizowanych w ramach obchodów wybuchu Powstania Warszawskiego. Wczorajszy koncert tłumnie zgromadził mieszkańców stolicy.

Patriotyczne piosenki, powiewające biało-czerwone flagi. Polacy w dniu 75. Rocznicy Powstania Warszawskiego oddali hołd walczącym za ojczyznę powstańcom. Ten wzruszający, pełen emocji występ z udziałem publiczności poprowadził Tomasz Wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *