Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport News HD, Polsat Sport HD oraz Polsat Sport Extra HD.

 

 

SOBOTA

SIATKÓWKA KOBIET
Turniej kwalifikacyjny w Warszawie do mistrzostw świata w 2018 roku
Cypr – Islandia godz. 15:30 (Polsat Sport) Komentują : Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz
Słowacja – Serbia godz : 18:00 (Polsat Sport) Komentują : Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz
Polska – Czechy godz: 20:00 (Polsat Sport) Komentują : Tomasz Swędrowski i Maciej Jarosz
TENIS
ATP 250 Lyon
finał godz. 14:30 (Polsat Sport Extra) komentuje: Katarzyna Nowak
WTA Norymberga
finał godz. 17:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Filip Gawęcki
LEKKOATLETYKA
Diamond League
Eugene godz. 22:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Przemysław Iwańczyk I Artur Partyka
PIŁKA NOŻNA
Liga chińska
Shanghai SIPG – Beijing Guoan godz. 17:10 (Polsat Sport Extra) komentują: Szymona Rojek i Andrzej Strejlau
BOKS
Gala boksu zawodowego
Kell Brook – Errol Spence Jr godz. 19:00 (Polsat Sport Fight) i godz. 22:30 (Polsat Sport) Komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk
SPORTY MOTOROWE
Euroformula Open
wyścig 1 godz. 14:30 (Polsat Sport Extra) komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski
Formuła 2
wyścig 2 godz. 16:20 (Polsat Sport Extra) komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

NIEDZIELA

PIŁKA NOŻNA
CAFE FUTBOL  godz. 11:00 (Polsat Sport)
Nice 1 Liga
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko – Biała godz. 12:15 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej iwan
Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec godz. 12:15 (Polsat Sport Extra) Komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej iwan
Liga rosyjska
Lokomotiv – Zenit godz. 14:00 (Polsat Sport News) komentuje: Grzegorz Michalewski
Liga ukraińska
Szachtar Donieck – Olimpik godz. 16:00 (Polsat Sport News) komentuje: Robert Zieliński
ŻUŻEL
Nice 1 Liga Żużlowa
Stal Rzeszów – Unia Tarnów godz. 14:45 (Polsat Sport) komentuj: Marcin Feddek i Ryszard Dołomisiewicz
SIATKÓWKA KOBIET
Turniej kwalifikacyjny w Warszawie do mistrzostw świata w 2018 roku
Cypr – Islandia godz. 15:30 (Polsat Sport) Komentują : Adrian Brzozowski i Tomasz Wójtowicz
Czechy – Cypr godz : 18:00 (Polsat Sport) Komentują : Marek Magiera i Ireneusz Mazur
Serbia – Polska  godz: 20:00 (Polsat Sport) Komentują : Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur
SPORTY MOTOROWE
Porsche Super Cup
wyścig 1 godz. 9:40 (Polsat Sport Extra) komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski
Euroformula Open
wyścig 2 godz. 13:50 (Polsat Sport News) komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *