Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Tenis Premium 1 HD oraz Tenis Premium 2 HD . Oto propozycje.

 

 

 

SOBOTA

TENIS

Kronika Wimbledonu godz. 13:45 (Tenis Premium 1 i Polsat Sport)

studio Wimbledon godz. 14:45 (Tenis Premium 1 i Polsat Sport)

G. Muguruza – V. Williams godz. 15:00 (Tenis Premium 1 i Polsat Sport) komentuje: Marcin Muras i Dawid Olejniczak

studio Wimbledon godz. 17:00 (Tenis Premium 1 i Polsat Sport)

Ł. Kubot/M. Melo – O. Marach/M. Pavic godz. 17:15 (Tenis Premium 1 i Polsat Sport) komentuje: Tomasz Tomaszewski i Dawid Olejniczak

studio Wimbledon godz. 19:45 (Tenis Premium 1 i Polsat Sport)

Chan/Niculescu – Makarova/Vesnina godz. 20:00 (Tenis Premium 1) komentuje: Katarzyna Nowak

SIATKÓWKA
World Grand Prix

Japonia – Serbia godz. 7:00 (Polsat Sport) komentują: Damian Dacewicz i Łukasz Kadziewicz
USA – Włochy godz. 8:20 (Polsat Sport Extra) komentują: Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz

Brazylia – Tajlandia godz. 10:00 (Polsat Sport) komentują: Damian Dacewicz i Łukasz Kadziewicz

Chiny – Turcja godz. 10:50 (Polsat Sport Extra) komentują: Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz

Holandia – Dominikana godz. 16:30 (Polsat Sport News) komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur

Korea – Peru godz. 17:15 (Polsat Sport Extra) komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

Rosja – Belgia godz. 19:00 (Polsat Sport News) komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur

Polska – Argentyna godz. 20:15 (Polsat Sport) komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

PIŁKA NOŻNA
Liga chińska

Guangzhou Evergrande Taobao FC – Shandong Luneng Taishan FC godz. 13:25 (Polsat Sport Extra) komentują: Szymon Rojek i Andrzej Strejlau

ŻUŻEL

Finał młodzieżowych Indywidualnych MP godz. 14:35 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Krochmal

BOKS
Gala boksu zawodowego

Artur Szpilka – Adam Kownacki godz. 2:00 (Polsat Sport) komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

Gala boksu zawodowego

Sullivan Barrera – Joe Smith JR godz. 4:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Janusz Pindera i Maciej Miszkiń

SPORTY MOTOROWE

GP3

wyścig 1 godz. 19:30 (Polsat Sport Extra) komentują: Krystian Sobierajski i Andrzej Borowczyk

F2

wyścig 1 godz. 21:00 (Polsat Sport News) komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

NIEDZIELA

TENIS

Kronika Wimbledonu godz. 13:45 (Tenis Premium 1 i Polsat Sport) 

studio Wimbledon godz. 14:45 (Tenis Premium 1 i Polsat Sport)

M. Cilić – R. Federer godz. 15:00 (Tenis Premium 1 i Polsat Sport) komentuje: Marcin Muras i Dawid Olejniczak

studio Wimbledon godz. 17:30 (Tenis Premium 1 i Polsat Sport)

finał miksta godz. 20:00 (Tenis Premium 1) komentuje: Tomasz Lorek

SIATKÓWKA
World Grand Prix

Japonia – Brazylia godz. 6:05 (Polsat Sport) komentują: Łukasz Kadziewicz i Maciej Jarosz

Włochy – Turcja godz. 6:50 (Polsat Sport News) komentują: Damian Dacewicz i Krzysztof Ignaczak

Serbia – Tajlandia godz. 9:00 (Polsat Sport News) komentują: Łukasz Kadziewicz i Maciej Jarosz

Peru – Argentyna godz. 17:15 (Polsat Sport News) komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

Rosja – Holandia godz. 19:00 (Polsat Sport News) komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur

Polska – Korea godz. 20:15 (Polsat Sport) komentują: Adam Romański i Tomasz Wójtowicz

Dominikana – Belgia godz. 22:10 (Polsat Sport Extra) komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

Chiny – USA godz. 0:00 (Polsat Sport News) komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur

ŻUŻEL
Nice 1. liga

Polonia Bydgoszcz – Polonia Piła godz. 14:45 (Polsat Sport Extra) komentuje: Marcin Feddek

LEKKOATLETYKA
Diamond League

Rabat godz. 20:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Artur Partyka i Marek Plawgo

SPORTY MOTOROWE
GP3

wyścig 2 godz. 9:00 (Polsat Sport Extra) komentują: Krystian Sobierajski i Andrzej Borowczyk

F2

wyścig 2 godz. 10:20 (Polsat Sport Extra) komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

Porsche Supercup

wyścig godz. 11:20 (Polsat Sport Extra) komentuje: Andrzej Borowczyk

SIATKÓWKA PLAŻOWA
2017 CEV Beach Volleyball European Championship Master Alanya

I półfinał godz. 11:00 (Polsat Sport News) komentuje: Adrian Brzozowski

II półfinał godz. 12:00 (Polsat Sport News) komentuje: Adrian Brzozowski

mecz o 3. miejsce godz. 15:00 (Polsat Sport News) komentuje: Adrian Brzozowski

finał godz. 16:00 (Polsat Sport News) komentuje: Adrian Brzozowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *