Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD oraz Polsat Sport News HD. Oto propozycje.

 

 

SOBOTA

SIATKÓWKA

Memoriał Huberta Wagnera

Polska – Kanada, godz. 14:30 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Francja - Rosja, godz. 18:00 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur

TENIS

ATP1000 Rogers Cup Montreal

I półfinał, godz. 21:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Tomaszewski

II półfinał, godz. 2:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Lorek

PIŁKA NOŻNA

Nice 1 Liga

Odra Opole - Miedź Legnica, godz. 12:15 (Polsat Sport) Komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Iwan

Liga rosyjska

CSKA Moskwa - Spartak Moskwa, godz. 16:30 (Polsat Sport News) Komentuje: Roman Kołtoń

Liga holenderska

PSV – AZ, godz. 18:25 (Polsat Sport News) Komentuje: Cezary Kowalski

Heracles Almelo - Ajax Amsterdam, godz. 20:40 (Polsat Sport News) Komentuje: Grzegorz Michalewski

BEACH SOCCER

Euro Beach Soccer League

Portugalia - Polska, godz. 17:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki

Białoruś - Azerbejdzan, godz. 18:30 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki

SIATKÓWKA PLAŻOWA

MP w siatkówce plażowej Mysłowice

ćwierćfinały kobiet i mężczyzn, godz. 10:00 (Polsat Sport News) komentuje: Adrian Brzozowski

SPORTY MOTOROWE

Motocyklowe MŚ

III sesja treningowa, godz. 9:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

kwalifikacje, godz. 12:35 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

MMA

FEN18

Daguir Imavov - Kamil Łebkowski, godz. 20:30 (Polsat Sport) komentują: Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski

 

NIEDZIELA

 

SIATKÓWKA

Memoriał Huberta Wagnera

Kanada - Francja, godz. 15:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

Polska - Rosja, godz. 17:30 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga

ŻUŻEL

Puchar Nice 1 ligi żużlowej

Piła, godz. 14:30 (Polsat Sport) komentują: Tomasz Krochmal i Piotr Świst

TENIS

ATP1000 Rogers Cup Montreal

finał, godz. 22:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Dawid Olejniczak

PIŁKA NOŻNA

Superpuchar Włoch

Juventus – Lazio, godz. 20:40 (Polsat Sport) Komentuje: Roman Kołtoń

Liga czeska

FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha, godz. 17:50 (Polsat Sport News) Komentuje: Tomasz Włodarczyk

Liga holenderska

Feyenoord - FC Twente, godz. 19:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Cezary Kowalski

Liga chińska

Shanghai SIPG FC vs. Chongqing Dangdai Lifan FC, godz. 21:10 (Polsat Sport News) Komentują: Przemysław Iwańczyk i Andrzej Strejlau

BEACH SOCCER

Euro Beach Soccer League

Polska - Azerbejdzan, godz. 14:30 (Polsat Sport News) Komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki

Portugalia - Białoruś, godz. 15:45 (Polsat Sport News) Komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki

SIATKÓWKA PLAŻOWA

MP w siatkówce plażowej Mysłowice

mecz o III miejsce kobiet, godz. 9:30 (Polsat Sport News) komentuje: Adrian Brzozowski

finał kobiet, godz. 10:30 (Polsat Sport News) komentuje: Adrian Brzozowski

mecz o III miejsce mężczyzn, godz. 11:30 (Polsat Sport News) komentuje: Adrian Brzozowski

finał mężczyzn, godz. 12:30 (Polsat Sport News) komentuje: Adrian Brzozowski

SPORTY MOTOROWE

Motocyklowe MŚ

wyścig, godz. 11:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz