Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD , Polsat Sport News HD oraz Polsat Sport Extra HD. Oto propozycje
 
 

 

SOBOTA

SIATKÓWKA
Plusliga
Indykpol AZS Olsztyn – Espadon Szczecin godz. 14:45 (Polsat Sport) Komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga
Mistrzostwa Europy kobiet w siatkówce
I półfinał godz. 15:50 (Polsat Sport Extra) Komentują: Adam Romański i Maciej Jarosz
II ółfinał godz. 18:20 (Polsat Sport Extra) Komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur
PIŁKA NOŻNA
Nice 1 liga
Chrobry Głogów – Odra Opole godz. 17:30 (Polsat Sport) Komentują: Cezary Kowalski i Waldemar Prusik
Liga holenderska
PSV Eindhoven – Willem II godz. 19:40 (Polsat Sport News) komentuje: Piotr Przybysz
Liga czeska
FK Dukla Praha – AC Sparta Praha godz. 22:40 (Polsat Sport Extra) komentuje: Grzegorz Michalewski
TENIS
ATP 250 Chengdu
I półfinał godz. 8:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Katarzyna Nowak
II półfinał godz. 10:00 (Polsat Sport Extra)  Dawid Olejniczak
SPORTY MOTOROWE
Euroformula
I wyścig godz. 15:15 (Polsat Sport News) komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski
BOKS
Gala boksu zawodowego z Łomianek
Robert Parzęczewski – Tomas Adamek godz. 20:00 (Polsat Sport) komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk
Gala boksu zawodowego
Tom Farrell – Ohara Davies godz. 20:00 (Polsat Sport) komentują: Janusz Pindera i Grzegorz Proksa

NIEDZIELA

SIATKÓWKA
Mistrzostwa Europy kobiet w siatkówce
mecz o 3. miejsce godz. 13:50 (Polsat Sport) Komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz
finał godz. 16:50 (Polsat Sport) Komentują: Marek Magiera i Ireneusz Mazur
Plusliga
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn Koźle godz. 20:00 (Polsat Sport)
Komentują: Tomasz Swędrowski i Krzysztof Ignaczak
PIŁKA NOŻNA
CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)
Liga holenderska
sc Heernveen – Ajax Amsterdam godz. 14:25 (Polsat Sport Extra) komentuje: Bożydar Iwanow
AZ Alkmaar – Feyenoord godz. 21:00 (Polsat Sport News) komentuje: Szymon Rojek
Liga rosyjska
Lokomotiw – Dynamo godz. 15:30 (Polsat Sport News) komentuje: Grzegorz Michalewski
Liga ukraińska
Szachtar Donieck – Karpaty godz. 18:30 (Polsat Sport News) komentuje: Robert Zieliński
KOSZYKÓWKA
Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Toruń godz. 12:30 (Polsat Sport Extra) komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski
TENIS
ATP 250 Chengdu
finał godz. 10:30 (Polsat Sport News)Komentuje: Dawid Olejniczak
SPORTY MOTOROWE
Euroformula
II wyścig godz. 18:20 (Polsat Sport Extra) komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski
Rallycross
Niemcy godz. 19:30 (Polsat Sport Extra) komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *