Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD,  Polsat Sport Fight HD oraz Polsat Sport Extra HD. Oto propozycje.

 

 

SOBOTA

TENIS

ATP World Tour Masters 1000 Rolex Shanghai

I półfinał godz. 10:30 (Polsat Sport) komentuje: Dawid Olejniczak

II półfinał godz. 14:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Tomasz Tomaszewski

WTA Tianjin

I półfinał godz. 6:00 (Polsat Sport News) komentuje: Tomasz Lorek

II półfinał godz. 8:00 (Polsat Sport News) komentuje: Katarzyna Nowak

PIŁKA NOŻNA

Nice 1 Liga

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice godz. 17:30 (Polsat Sport) Komentują: Szymon Rojek i Andrzej Iwan

Liga holenderska

Ajax Amsterdam – Sparta Rotterdam godz. 18:25 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Bożydar Iwanow

Feyenoord – PEC Zwolle godz. 20:40 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Cezary Kowalski

Liga rosyjska

Krasnodar – CSKA godz. 17:55 (Polsat Sport News) komentuje: Piotr Przybysz

SIATKÓWKA

Plusliga

PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów godz. 14:45 (Polsat Sport) Komentują: Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur

MMA

FEN19

Igor Danis – Paweł Biszczak Godz. 19:00 (Polsat Sport Fight) i godz. 20:00 (Polsat Sport) Komentują: Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski

RUGBY

Liga Mistrzów

Leinster Rugby – Montpellier godz. 13:55 (Polsat Sport News) Komentują: Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Liedel

SPORTY MOTOROWE

Motocyklowe MŚ

Kwalifikacje godz. 5:35 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek

NIEDZIELA

TENIS

ATP World Tour Masters 1000 Rolex Shanghai

finał godz. 10:30 (Polsat Sport) komentuje: Dawid Olejniczak

WTA Tianjin

finał godz. 8:00 (Polsat Sport News)
komentuje: Katarzyna Nowak

KOSZYKÓWKA

Polska Liga Koszykówki

Anwil Włocławek – Rosa Radom godz. 12:30 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Rafał Juć

PIŁKA NOŻNA

Cafe Futbol, godz. 11:00 (Polsat Sport)

Liga holenderska

VVV – Venlo – PSV Eindhoven godz. 14:25 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Piotr Przybysz

Liga czeska

AC Sparta Praha – FC Viktoria Pilzno godz. 17:55 (Polsat Sport News) Komentuje: Tomasz Włodarczyk

Liga ukraińska

Czernomorec – Dynamo Kijów godz. 21:30 (Polsat Sport News) komentuje: Robert Zieliński

SIATKÓWKA

Plusliga

Aluron Virtu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel godz. 14:45 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Swędrowski i Krzysztof Ignaczak

Liga Siatkówki Kobiet

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Muszynianka godz. 20:00 (Polsat Sport) Komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

RUGBY

Liga Mistrzów

Northampton Saints – Saracens godz. 18:25 (Polsat Sport Extra) Komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt

Ospreys – ASM Clermont Auvergne godz. 20:30 (Polsat Sport Extra) Komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt

SPORTY MOTOROWE

Motocyklowe MŚ

wyścig, godz. 4:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejowski i Paweł Szkopek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *