Filmy w Jedynce i Dwójce

„Wielkie uwodzenie”, „Tylko ciebie chcę”, „Żyj i pozwól umrzeć” oraz „Śmierć na trzynastym piętrze” to filmowe propozycje Jedynki na najbliższy tydzień. W Dwójce Piotr Stramowski w filmie „Pitbull. Nowe porządki”, Keanu Reeves w „Królach ulicy”, Queen Latifah w „Salonie piękności” i Mark Wahlberg w produkcji „W szponach korupcji”.

 

 

Weekendowy Hit Jedynki – „Obrona zamku”. Piątek, 13 października, godz. 21:25. TVP1.
II Wojna Światowa. Zmęczony walką major wojsk amerykańskich Abraham Falconer (Burt Lancaster) prowadzi swych ośmiu ludzi do zamku w Belgii, gdzie ma nadzieję chwilę odpocząć. Niestety Niemcy rozpoczynają atak…

„Śmierć na trzynastym piętrze”. Piątek, 13 października, godz. 23:20. TVP1.
Jordan i Arianna Braxton (Sean Patrick Thomas i Jordan Ladd) tworzą wzorową rodzinę. W tym małżeństwie nie ma miejsca na nieporozumienia i problemy. Do czasu, kiedy okazuje się, że ich gosposia Nia Palmer (Tessa Thompson) spodziewa się dziecka Jordana.

Hit na sobotę – „RoboCop”. Sobota, 14 października, godz. 21:10. TVP1.
W 2028 roku międzynarodowa korporacja OmniCorp jest wiodącym producentem w branży robotyki. Gdy kochający mąż, wzorowy ojciec i doskonały policjant z Detroit Alex Murphy (Joel Kinnaman) zostaje ciężko ranny na służbie, OmniCorp dostrzega szansę, by urzeczywistnić plany stworzenia hybrydy maszyny i człowieka – policyjnego cyborga, RoboCopa.

„Wielkie uwodzenie”. Sobota, 14 października, godz. 23:15. TVP1.
Do małego rybackiego miasteczka przyjeżdża doktor Paul Lewis (Taylor Kitsch), który rozpoczyna pracę lokalnego lekarza na okres próbny. Miejscowi mobilizują wszystkie siły, by go oczarować i skłonić do pozostania na dłużej.

Zakochana Jedynka – „Tylko ciebie chcę”. Niedziela, 15 października, godz. 22:10. TVP1.
Dalszy ciąg opowieści o wielkiej miłości Hache (Mario Casas) i Babi (María Valverde) – bohaterów filmu „Trzy metry nad niebem”. Hache po rocznym pobycie w Londynie postanowił wrócić do Barcelony. Tymczasem Babi ułożyła już sobie życie i jest zaręczona z innym mężczyzną.

James Bond w Jedynce – „Żyj i pozwól umrzeć”. Poniedziałek, 16 października, godz. 21:55. TVP1.
W ciągu 24 godzin zostają zabici trzej funkcjonariusze brytyjskiej Intelligence Service. Szef angielskiego wywiadu – M (Bernard Lee) zleca Jamesowi Bondowi (Roger Moore) odnalezienia zabójców.

 

 

„Pitbull. Nowe porządki”. Piątek, 13 października, godz. 22:50. TVP2.
Komisarz Dariusz Wolkowski „Majami” (Piotr Stramowski) zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje tzw. Grupę Mokotowską. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

„Królowie ulicy”. Niedziela, 15 października, godz. 20:10. TVP2.
Czarnoskóry detektyw Terrence Washington (Terry Crews) zostaje zastrzelony. Podejrzenie pada na jego kolegę po fachu Toma Ludlowa (Keanu Reeves) wcześniej oskarżonego przez Terrenca o rasizm. Tom postanawia zacząć dochodzenie na własną rękę. Nagle pojawiają się nowe okoliczności…

Kino bez granic – „Kapitał ludzki”. Niedziela, 15 października, godz. 22:10. TVP2.
Wieczór przed Wigilią w jednym z miasteczek w północnych Włoszech. Impreza szkolna dobiegła końca. Kelnerzy sprzątają jedzenie ze stołów. Jeden z nich wsiada na rower i jedzie do domu, a po drodze potrąca go samochód. Kierowca zostawia go w rowie i ucieka. Wypadek jest wynikiem serii niefortunnych zdarzeń prowadzących do tragedii, w którą uwikłanych jest kilka osób.

Kino relaks – „Salon piękności”. Środa, 18 października, godz. 22:30. TVP2.
Atrakcyjna Gina Norris (Queen Latifah) przenosi się z Chicago do Atlanty. Tam mieści się prestiżowa szkoła muzyczna, w której ma się uczyć jej córka Vanessa (Paige Hurd). Gina rozpoczyna pracę w salonie kosmetycznym, ale kiedy szef zaczyna mieć zastrzeżenia do jej pracy, otwiera swój własny salon piękności.

„W szponach korupcji”. Czwartek, 19 października, godz. 23:35. TVP2. 
Nowojorski policjant z chińskim rodowodem Nick Chen (Yun-Fat Chow) zostaje szefem wydziału zwalczającego gangi z Chinatown. Do wydziału Chena trafia Danny Wallace (Mark Wahlberg), który zauważa, że jego szef utrzymuje zadziwiająco dobre stosunki z przywódcami Triady…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *