Weekend z kanałami sportowymi Polsatu

Weekend z kanałami sportowymi Polsat Sport HD,  Polsat Spot Fight HD, Polsat Sport News HD oraz Polsat Sport Extra HD. Oto propozycje.

 

 

 

PIĄTEK

SIATKÓWKA

Plusliga

PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin godz. 18:00 (Polsat Sport) Komentują: Krzysztof Wanio i Wojciech Drzyzga

TENIS

ATP 250 Antwerpia

I ćwierćfinał godz. 14:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Katarzyna Nowak

II ćwierćfinał godz. 16:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Filip Gawęcki

III ćwierćfinał godz. 19:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Dawid Olejniczak

IV ćwierćfinał godz. 21:00 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Dawid Olejniczak

SPORTY MOTOROWE

Motocyklowe MŚ

II sesja treningowa godz. 6:05 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Paweł Szkopek

III sesja treningowa godz. 1:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Paweł Szkopek

SOBOTA

TENIS

ATP 250 Antwerpia

I półfinał godz. 14:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Dawid Olejniczak

II półfinał godz. 16:00 (Polsat Sport Extra) komentuje: Katarzyna Nowak

PIŁKA NOŻNA

Nice 1. Liga

Raków Częstochowa – GKS Tychy godz. 12:15 (Polsat Sport) Komentują: Marcin Feddek i Tomasz Łapiński

Liga chińska

Tianjin Quanjian Football Club vs. Hebei China Fortune Football Club godz. 13:25 (Polsat Sport News) Komentują: Szymon Rojek i Andrzej Strejlau

SIATKÓWKA

Plusliga

Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów godz. 14:45 (Polsat Sport) Komentują: Tomasz Swędrowski i Krzysztof Ignaczak

Liga Mistrzyń w siatkówce

Developres SkyRes Rzeszów – ISR – Hapoel Kfar Saba godz. 20:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz

BOKS

Gala boksu zawodowego w Wieliczce

Michał Cieślak – Ivica Bacurin Godz. 19:15 (Polsat Spot Fight) i godz. 20:00 (Polsat Sport) Komentują: Andrzej Kostyra i Maciej Miszkiń

Gala boksu zawodowego

Ryan Burnett – Zhanat Zhakiyanov godz. 0:05 (Polsat Sport) Komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski

RUGBY

Liga Mistrzów

ASM Clermont Auvergne – Northampton Saints godz. 16:15 (Polsat Sport News)
Komentują: Robert Małolepszy i Mariusz Liedel

Munster Rugby – Racing 92 godz. 18:30 (Polsat Sport News) Komentują: Robert Małolepszy i Mariusz Liedel

Saracens – Ospreys godz. 20:45 (Polsat Sport News) Komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt

Glasgow Warriors – Leinster Rugby godz. 22:50 (Polsat Sport News) Komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt

SPORTY MOTOROWE

Motocyklowe MŚ

Kwalifikacje godz. 4:35 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Paweł Szkopek

NIEDZIELA

TENIS

ATP 250 Antwerpia

finał godz. 16:00 (Polsat Sport) komentuje: Katarzyna Nowak

KOSZYKÓWKA

Polska Liga Koszykówki

Rosa Radom – Polski Cukier Toruń godz. 12:30 (Polsat Sport) Komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

PIŁKA NOŻNA

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

Nice 1. Liga

GKS Katowice – Ruch Chorzów godz. 17:30 (Polsat Sport) Komentują: Marcin Feddek i Tomasz Łapiński

Liga holenderska

PSV Eindhoven – Heracles Almelo godz. 12:25 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Piotr Przybysz

Feyenoord – Ajax Amsterdam godz. 14:25 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Tomasz Włodarczyk

AZ Alkmaar – Utrecht godz. 20:30 (Polsat Sport Extra) Komentuje: Szymon Rojek

Liga czeska

SK Slavia Praga – FC Slovan Liberec godz. 17:55 (Polsat Sport News) Komentuje: Marcin Kalita

Liga rosyjska

CSKA – Zenit godz. 18:20 (Polsat Sport Extra) komentuje: Grzegorz Michalewski

Liga ukraińska

Dynamo Kijów – Szachtar Donieck godz. 22:40 (Polsat Sport Extra) komentuje: Robert Zieliński

SIATKÓWKA

Plusliga

Espadon Szczecin – GKS Katowice godz. 14:45 (Polsat Sport) Komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz

Liga Siatkówki Kobiet

Polski Cukier Muszynianka – ŁKS Commercecon Łódź godz. 20:00 (Polsat Sport) Komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

SPORTY MOTOROWE

Motocyklowe MŚ

wyścig godz. 4:00 (Polsat Sport Extra) Komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *