Weekend majowy z kanałem HGTV

Widzowie HGTV Home & Garden zawsze mogą liczyć na swój ulubiony kanał! Podobnie będzie w najbliższą majówkę. Stacja przygotowała dla nich dwudniowy maraton pod nazwą „Mały metraż, niezwykłe pomysły”, specjalny odcinek „Domów z potencjałem”, premierowy program „Kupujemy winnicę” oraz nowy sezon „Musisz to mieć”.

 

 

 

Pierwsza niespodzianka czeka na widzów już 1 maja. Tuż przed południem będą mogli zajrzeć do ogrodu Chipa i Joanny Gaines, prowadzących program „Domy z potencjałem”, którzy tym razem postanowili stworzyć na swojej stuletniej farmie rodzinny ogród. Ta zachowana w wiejskim stylu przestrzeń ma dostarczać im świeżych owoców i warzyw, ziół oraz kwiatów. Poza roślinną częścią tego obszaru znajduje się też kurnik oraz wybieg dla kur. Jak połączyć te wszystkie funkcjonalności w jednym miejscu? Czy udało im się stworzyć wymarzoną przestrzeń dla swoich dzieci? (premiera: „Domy z potencjałem: Rodzinny Ogród Chipa i Joanny”, godzina 11.30).

Tuż po tym specjalnym odcinku „Domów z potencjałem” przyjdzie pora na kupowanie winnicy. Pewna para z Kalifornii postawiła wszystko na jedną kartę i rzuciła dotychczasowe życie, żeby spełnić swoje największe marzenie. W wyborze najpiękniejszej i dobrze zorganizowanej winnicy pomoże im agent nieruchomości. Oglądanie programu „Kupujemy winnicę” to czysta przyjemność! (premiera: 1 maja, godzina 12.30).

To nie wszystko! Specjalnie dla widzów, którzy będą spędzali majówkę przed telewizorem, stacja przygotowała wyjątkowy dwudniowy maraton pod nazwą „Mały metraż, niezwykłe pomysły”. To skarbnica inspiracji dla tych, którzy nie wiedzą jak urządzić niewielkie przestrzenie w swoich domach i mieszkaniach. Kolejne programy udowodnią im, że nie liczy się metraż czy finanse, ale najważniejsze są kreatywne pomysły i dobre chęci!

Maraton startuje 1 maja o godzinie 13.30. HGTV Home & Garden pokaże w nim między innymi takie programy jak: „Mały dom, duże możliwości”, „Międzynarodowi łowcy domów do remontu”, „Domy z potencjałem” czy „Dom na wodzie”. Tego samego dnia o godzinie 20.30 na antenę stacji w premierowych odcinkach powrócą Karol Paciorek i Magda Tacik. Prowadzący „Musisz to mieć” już nie mogą doczekać się, kiedy zaprezentują wszystkim nowe wnętrzarskie i ogrodnicze gadżety. 3 maja widzów czeka druga część tego maratonu z programem „Mały dom, duże możliwości”.

DATY PREMIER:

„Domy z potencjałem: Rodzinny ogród Chipa i Joanny”, premiera: 1 maja, wtorek, godz.11.30

„Kupujemy winnicę”, premiera: 1 maja, wtorek, godz. 12.30

Maraton „Mały metraż, niezwykłe pomysły”,

premiera 1 maja, wtorek:

– „Mały dom, duże możliwości”, godz. 13.30

– „Międzynarodowi łowcy domów do remontu”, godz. 14.00

– „Domy z potencjałem”, godz. 15.00

– „Dom na wodzie”, godz. 16.00

Premiera: 3 maja, czwartek:

– „Mały dom, duże możliwości”, od godziny 13.30 do godziny 15.00

„Musisz to mieć”, premiera 1 maja, wtorek, godz. 20.30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *