Zapowiedzi TV

Weekend pełen wrażeń? Naturalnie, w Polsce!

Budowa jamy śnieżnej, spływ tratwą po rzece Biebrza, skoki spadochronowe czy poszukiwanie źródła Wisły – te i wiele innych fascynujących przygód w czwartym sezonie produkcji Planete+ “Naturalnie Polska”.
 

 
W miejsca, do których trafiają tylko nieliczni zaprowadzi widzów Łukasz Tulej – podróżnik, płetwonurek, przyrodnik i instruktor survivalu, samoobrony i sportów walki. Prowadzący nie tylko opowie o odwiedzanych przez siebie miejscach, ale również zdradzi tajniki  technik przetrwania.
W każdym odcinku Łukasz odkrywać będzie pełne tajemnic i magii zakątki Polski. Odwiedzi m.in. Beskid Śląski, gdzie jego wyprawa rozpocznie się od penetracji jaskini Salmopolskiej, skąd następnie wyruszy w stronę szczytu Baraniej Góry (1220 m n.p.m.). Nie obejdzie się bez jazdy konnej wzdłuż rezerwatu przyrodniczego Biała Woda, czy raftingu po Dunajcu. Czwarty sezon “Naturalnie Polska” dotrze również do doliny Bugu oraz w okolice Augustowa.
Kamera będzie towarzyszyć prowadzącemu także podczas ekstremalnych sytuacji, m.in. emocjonującego spływu tratwą po rzece Biebrza, gdzie Łukasz zacumuje i spędzi noc, doradzając jednocześnie widzom, jak i gdzie można to zrobić bezpiecznie. Fani survivalu dowiedzą się też, jak wybudować jaskinię, w jaki sposób korzystać zimą z raków, czy jak budować ule dla pszczół. Widzowie poznają również sposoby na poprawny zjazd pionowo na linie oraz nauczą się wykonywać ostrze z kamienia.
Seria dokumentalna będzie składać się z dziesięciu 25-minutowych odcinków. Za ich produkcję odpowiada TV working studio na zlecenie Planete+.
Premierowe odcinki w każdy poniedziałek, już od 7 maja, o godz. 19:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *