PolsatZapowiedzi TV

Weronika Książkiewicz dołączy do obsady „Świata według Kiepskich”

Jesienią na antenie Telewizji Polsat ponownie zagoszczą bohaterowie kultowego serialu „Świat według Kiepskich”, który jest najdłużej emitowanym sitcomem na świecie. Losy mieszkańców kamienicy przy Ćwiartki 3/4 są pokazywane już od 19 lat. W premierowych odcinkach u boku Andrzeja Grabowskiego, Marzeny Kipiel-Sztuki, czy Bartosza Żukowskiego pojawią się również goście specjalni. Jednym z nich będzie Weronika Książkiewicz!

 

Foto: Grzegorz Gołębiowski

W najnowszym sezonie „Świata według Kiepskich” Weronika Książkiewicz wcieli się w rolę zniewalającej Królowej Babilony, która pokaże jak w praktyce wykorzystać sztukę uwodzenia. Pojawienie się tak wytwornego gościa będzie efektem obejrzanego przez Jolasię (Anna Ilczuk) programu telewizyjnego, który podsunie żonie Waldusia pomysł, aby zostać królową.

Obecność na planie serialu bardzo ucieszyła Weronikę. Aktorka od wielu lat jest fanką „Świata według Kiepskich”. Jak sama przyznaje perypetie mieszkańców osiedla Kosmonautów okraszone są niewymuszonymi, a zarazem śmiesznymi dialogami, a Polacy pokazywani są z dystansem.

„Bardzo lubię ten serial, bardzo chciałam w nim zagrać. Od razu zadzwoniłam do taty, żeby się pochwalić, bo on zawsze chciał, żebym zagrała w Kiepskich”mówi Weronika Książkiewicz.

Warto dodać, że za reżyserię 23. serii odpowiada uznany reżyser filmowy i serialowy, Adek Drabiński, który dotychczas pracował m.in. przy produkcjach realizowanych na zlecenie Polsatu: „Rodzina Zastępcza” oraz „Tylko Miłość”.

Premierowe odcinki „Świata według Kiepskich” jesienią na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *