Główna stronaMedia

Weronika Rosati, Katarzyna Herman i Mateusz Damięcki w obsadzie nowego serialu AXN

Do obsady serialu kryminalnego Ultraviolet dołączyli kolejni aktorzy. Na planie pojawili się Weronika Rosati, Katarzyna Herman i Mateusz Damięcki. Na ekranie widzowie zobaczą ich obok m.in. Sebastiana Fabijańskiego, Marty Nieradkiewicz, Agaty Kuleszy i Bartłomieja Topy. Premiera Ultravioletu odbędzie się 25 października w AXN.

Weronika Rosati zagra w odcinku, w którym policja i grupa Ultraviolet wyjaśniają sprawę tajemniczych samobójstw nastolatków. Rosati znana jest m.in. z roli w Obławie czy w nominowanym do Oscara filmie W ciemności Agnieszki Holland. W zagranicznych produkcjach pracowała u boku takich gwiazd jak Sharon Stone, Winona Ryder, Christopher Walken, Al Pacino i Sylvester Stallone.
Katarzyna Herman zagra Sylwię Hardej – dziennikarkę, która pomaga grupie Ultraviolet w rozwiązaniu sprawy niewyjaśnionych zaginięć kobiet. Aktorka znana jest z ról w takich serialach i filmach jak Pokot, Ekipa, Oszukane, czy Wszystko, co kocham.

Mateusz Damięcki wcieli się w Adriana Szmita, jednego z członków grupy Ultraviolet. Rozpoznawalność przyniosły mu role w takich serialach i filmach jak: Egzamin z życia, Teraz albo nigdy!, Jutro idziemy do kina czy Kochaj i tańcz.

Serial Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę i szuka pomocy w Internecie. Znajduje grupę detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa (Miasto 44, Sala samobójców) i Sławomir Fabicki (Miłość, Zbrodnia 2). W produkcję zaangażowani są także twórcy amerykańscy – producentami wykonawczymi są Wendy West (Dexter, Czarna lista) i Barry Josephson (Kości, Zaczarowana, Bardzo Dziki Zachód).

Premiera Ultravioletu odbędzie się 25 października w AXN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *