MediaZapowiedzi TV

Wrzesień 2017 w Nick Jr.

Propozycja programowa przygotowana na lipiec okazała się bezkonkurencyjna, na co wskazuje ATS, który w lipcu wyniósł aż 100,5 min, a w najlepszym dniu tego miesiąca, 31.07 aż 150 min! Pozostałe wyniki wyniosły 6,71 SHR% w grupie 4-12 oraz 0,79% RT.

Nowe pozycje w ramówce kanału wraz z weekendowymi maratonami przypadły do gustu nie tylko najmłodszym, ale i rodzicom, którzy chętnie wybierają Nicka Jr. spośród innych dziecięcych kanałów. Stacja wciąż decyduje się na bezpieczne i edukacyjne treści, co skutkuje pełnym zaufaniem zatroskanych o rozwój swoich pociech rodziców.
PREMIEROWE ODCINKI WE WRZEŚNIU

PSI PATROL
Emisja: od 4 września, poniedziałek-piątek, godz. 17:00

Psi patrol to seria dla przedszkolaków, ukazująca perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye, które pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyruszają na ratunek potrzebującym.

RAFCIO ŚRUBKA
Emisja: od 17 września, poniedziałek-piątek, godz. 17:45

Chłopiec imieniem Rusty wykorzystuje swoją wiedzę dotyczącą inżynierii, aby użyć części niedziałających maszyn do stworzenia całkiem nowych gadżetów. Mieszka w Sparkton, gdzie przyjaźni się z dziewczynką Ruby, robotem Botasaurem oraz licznymi małymi robotami, nazywanymi Bitsami.

WALLYKAZAM!
Emisja: od 18 września, poniedziałek-piątek, godz. 15:45

Mały troll, Wally Trollman to 6-letni poszukiwacz przygód. Wally posiada różdżkę, za pomocą której dokonuje niezwykłych rzeczy i potrafi przeobrażać otaczający go świat. Razem ze swoim smokiem Norvillem oraz przyjaciółmi codziennie wyruszają w poszukiwaniu kolejnych wyzwań.

RYCERKA NELLA
Emisja: od 25 września, poniedziałek-piątek, godz. 7:30 i 16:10

Nella to 8-letnia księżniczka, kochająca przygody. Jej najlepszym przyjacielem jest jednorożec Trinket, który wprost przepada za najnowszymi trendami ze świata mody. Gdy królestwu zagraża niebezpieczeństwo, Nella bez zastanowienia przywdziewa zbroje i przeobraża się w rycerkę! Wraz ze swym czterokopytnym kompanem staje na straży porządku.

MARATON:
BLAZE I MEGA MASZYNY
Emisja: sobota, 2 września, 9:00 – 13:00

Młody technik AJ i jego czerwony monstertruck Blaze są nierozłączni. Razem przemierzają miasto Axle City napotykając co rusz niesamowite przygody, a przy tym rozwiązując nie jeden problem. Maraton kończy się dwoma premierowymi odcinkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *