Technologia - Promocje

Więcej filmów Ultra High Definition w Samsung Smart TV

Miłośnicy filmów w jakości UHD (4K) mogą już oglądać niesamowite seriale i filmy produkcji National Geographic w serwisie IPLA. Jest to kolejna platforma VoD dostępna w Samsung Smart TV, która przygotowała ofertę materiałów wideo w tak wysokiej jakości, zapewniając widzom zupełnie nowy poziom wrażeń wizualnych.

 

 

Oferta przygotowana przez serwis IPLA sprosta wymaganiom fanów filmów podróżniczych i przyrodniczych. W kategorii „Wiedza” znalazły się takie produkcje National Geographic, jak: „Mars”, czyli serial przedstawiający dzieje ludzkiego dążenia do kolonizacji Czerwonej Planety, „Najwięksi myśliwi Afryki” – serial o drapieżnikach zamieszkujących Afrykę czy „Dzika Wenecja” – produkcja, która pozwoli odkryć zaskakującą florę i faunę, występującą na wschodnim krańcu Laguny Weneckiej. W rozdzielczości Ultra HD (4K) można też będzie odbyć podróż po arktycznym archipelagu w północnej części Morza Barentsa, oglądając „Za rosyjską lodową kurtyną” lub zajrzeć do najdalszych zakątków globu i poznać gatunki zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.

Niezwykłe, dynamiczne kadry, nasycenie kolorów, szczegółowość obrazu, gra świateł i emocje związane z oglądaniem miejsc i zdarzeń, które na co dzień są niedostępne, to wyróżniki filmów i seriali w Ultra High Definition zaproponowanych przez IPLA. Aby w pełni docenić ich walory estetyczne i emocjonalne, warto oglądać je na doskonałych telewizorach, takich jak choćby QLED TV, które potrafią oddać wysiłek operatorów i feerię barw przyrody.

Obok aplikacji IPLA użytkownicy Samsung Smart TV materiały 4K mogą oglądać także na platformach FilmBox Live, Onet VOD, HBO, Netflix i Amazon. Filmy, które przeniosą widzów w nowy wymiar doznań wizualnych, można zobaczyć także na najnowszym odtwarzaczu Blu-ray Ultra HD UBD-M8500 czy w serwisie YouTube. Na rosnącą popularność tej rozdzielczości wpływa także fakt, że w 4K możemy nagrywać wideo przy pomocy najnowszych smartfonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *