MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Więcej informacji w kanałach Polsat News i Wydarzenia 24

„Wydarzenia” o godz. 12:50, nadawane dotychczas w Polsat News oraz kanale Wydarzenia 24 od poniedziałku do piątku, teraz także w soboty i niedziele. Od 25 lutego 2023 roku program codziennie na obu antenach. W roli prowadzących Magdalena Kaliniak, Karolina Soczewka, Mateusz Białkowski, Aleksandra Janiec oraz Łukasz Smardzewski.

 

Flagowy program informacyjny Telewizji Polsat jest nadawany cztery razy w ciągu doby: po raz pierwszy o godz. 12:50, wydanie popołudniowe o godz. 15:50, wydanie główne o godz. 18:50, a wieczorne o godz. 21:50.

Największa siła Polsatu

Programy informacyjne stacji oglądają codziennie miliony Polaków. Na cały obszar informacji i publicystyki, który dociera do ponad 23 mln widzów i ponad 8 mln internautów, składają się kanały Polsat News i Wydarzenia 24, flagowy program „Wydarzenia” nadawany na antenie głównej oraz część internetowa, czyli Wydarzenia Interia i Polsatnews.pl.

Najważniejsze informacje także w weekendy

– „Wydarzenia” są naszym flagowym programem, który Polacy uznają za główne i najbardziej wiarygodne źródło informacji. Codziennie zespół dziennikarski przygotowuje informacje z kraju i ze świata, tak aby w niecałe trzydzieści minut przekazać wszystko, co najważniejszemówi Dorota Gawryluk. Widzowie nas doceniają, dlatego postanowiliśmy poszerzyć ofertę i zaprosić ich na „Wydarzenia” o godz. 12:50 także w soboty i niedziele zarówno do Polsat News, jak i kanału Wydarzenia 24dodaje Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *