Prasa - Ksiązka

Więcej sportu w "Super Expressie"

Od dziś „Super Express” ukazuje się z magazynem „Super Sport Extra”. To dodatkowe 11 stron informacji sportowych w dotychczasowej cenie.

Nowy poniedziałkowy magazyn „Super Sport Extra” zawiera ekskluzywne wywiady, newsy i relacje z ligi piłkarskiej, materiały na temat sportów walki, wyniki i tabele – czyli wszystko, czego potrzebuje prawdziwy fan sportu.

– W ‘Super Sport Extra’ pojawiać się będą zarówno wywiady z tuzami sportu, jak i materiały pokazujące życie największych gwiazd poza arenami. Będzie to najlepsza i najbardziej wszechstronna oferta informacji związanych ze sportem w polskich mediach. W ‘Super Expressie’ od dawna pokazujemy kulisy i piszemy o wszystkim, co interesuje kibica sportowego. Dotychczas bywało tak, że ciekawych materiałów mieliśmy tyle, że nie byliśmy w stanie zmieścić ich na łamach. Bardzo się cieszymy, że teraz więcej interesujących informacji trafi do naszych Czytelników mówi Piotr Koźmiński, zastępca kierownika działu sportowego „Super Expressu”.

Magazyn „Super Sport Extra” ma nowe logo i szatę graficzną i jest integralną częścią gazety. Autorem szaty graficznej magazynu jest dyr. artystyczny Piotr Dąbrowski.

Magazyn „Super Sport Extra” wsparty jest kampanią promocyjną prowadzoną na antenie Programu 1 Polskiego Radia, Radia Vox FM, Radia WAWA, Radia Plus i Radia Eska, która przygotował Dział Marketingu „Super Expressu”.

Dziennik „Super Express” wchodzi w skład Grupy Super Express, do której należą także: serwis internetowy Se.pl, wydania zagraniczne „Super Expressu”, aplikacje mobilne oraz liczne wydawnictwa tematyczne. Redaktorem naczelnym Grupy Super Express jest Sławomir Jastrzębowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *