Radio

Wieczór wyborczy w RMF FM i Radiu RMF24

Na wyborczą niedzielę RMF FM i Radio RMF24 przygotowują specjalne pozycje programowe – wydłużone i dodatkowe wydania „Faktów” oraz wieczór wyborczy. Na bieżąco wyniki wyborów będzie można śledzić też w portalu RMF24.pl.

 

Na antenie RMF FM i Radia RMF24 już od 20.00 Tomasz Staniszewski poprowadzi specjalne, wydłużone wydania „Faktów” oraz dodatkowe wydanie o 21.30. Dziennikarze zbiorą na gorąco komentarze i przekażą sondażowe wyniki. Reporterzy będą w sztabach wyborczych kandydatów na prezydentów największych polskich miast: Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Katowic i Olsztyna oraz w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej.

„Wieczór Wyborczy” w Radiu RMF24, z kolejnymi  relacjami reporterów oraz rozmowami z politykami i ekspertami, rozpocznie się o godzinie 21. Wyniki skomentują goście Tomasza Terlikowskiego: Jacek Karnowski, poseł KO i były prezydent Sopotu, Paweł Jabłoński, poseł PiS i były wiceminister spraw zagranicznych, Marcin Duma, socjolog i prezes pracowni sondażowej IBRiS oraz dr hab. Sławomir Sowiński, politolog z UKSW.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat wyborów, wstępne wyniki, dane o frekwencji i relacje reporterów ze sztabów na bieżąco będzie można też znaleźć w portalu informacyjnym RMF24.pl.

foto. Grupa RMF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *