Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Cyfrowy rozwój firm z Internetem Firmowym i nagrodami w loterii Orange

Orange zaprasza przedsiębiorców do udziału w loterii, w której można wygrać smartfony oraz vouchery na usługi pomagające w cyfrowym rozwoju biznesu. Chcąc powalczyć o nagrody wystarczy zamówić Internet Firmowy ze światłowodem. Dodatkowo, operator kontynuuje akcję, w której poleca urządzenia w supercenach.

 

Internet Firmowy to nie tylko najszybszy na rynku światłowód FTTH (według rankingu SpeedTest.pl za 2023 rok). To również wyróżniająca się na rynku oferta z dodatkowymi usługami, zapewniającymi bezpieczeństwo oraz kompleksowe rozwiązania dla biznesu, jak: CyberTarcza czy Wsparcie IT.

Cyfrowe nagrody przy zakupie Internetu Firmowego ze światłowodem jakości Orange

Orange wspiera klientów w drodze do cyfrowego rozwoju. Firmy, które zdecydują się podpisać nową umowę lub przedłużyć obecny dostęp do Internetu Firmowego ze światłowodem, mogą zarejestrować się w loterii. Należy to zrobić w okresie od 04.04.2024 r. do 09.06.2024 r. Do wygrania jest ponad 100 nagród o łącznej wartości 216 000 zł:

Nagroda I Stopnia: Voucher na 30 000 zł + smartfon Samsung Galaxy S24
Nagroda II Stopnia: Voucher na 20 000 zł + smartfon Samsung Galaxy S24
Nagroda III Stopnia: Voucher na 15 000 zł + smartfon Samsung Galaxy S24
Nagroda IV Stopnia: 10x smartfon Samsung Galaxy S24
Nagroda V Stopnia: 90x smartfon Samsung Galaxy A15

Voucher to kwota do wykorzystania na cyfrową rewolucję firmy. W ramach nagrody klient sam wybiera produkty ze sklepu Orange bądź usługi, które pomogą w digitalizacji jego biznesu. Może to być na przykład budowa strony www i sklepu online, reklama w internecie i mediach społecznościowych, urządzenia lub oprogramowanie dla firmy czy konsultacje z ekspertami Orange od cyfrowych rozwiązań. Szczegóły loterii znajdują się na: www.orange.pl/loteria-dla-firm .

Smartokazje ze sprzętami w supercenach, a nawet z drugim urządzeniem w prezencie

W wiosennym sezonie Orange kontynuuje cieszącą się popularnością akcję Cenowe smartokazje dla firm. To limitowana czasowo oferta, w której co 4 tygodnie zmieniane są urządzenia objęte niższą ceną. Można tu znaleźć atrakcyjne oferty smartfonów, tabletów, laptopów czy sprzętowe duety. W tej odsłonie – trwającej od 4 do 24 kwietnia – polecane są modele:

  • Drugie urządzenie w prezencie: Samsung Galaxy S23 FE 5G + Samsung Galaxy A15 5G za 65 zł + VAT/mies. i 1 zł na start z Planem Firmowym L
  • Drugie urządzenie w prezencie: Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256 GB + Samsung Galaxy Watch6 40 mm za 130 zł + VAT/mies. i 1 zł na start z Planem Firmowym XL
  • motorola moto g34 5G za 14 zł + VAT/mies. i 0 zł na start z Planem Firmowym S
  • Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G za 38 zł + VAT/mies. i 0 zł na start z Planem Firmowym M
  • Samsung Galaxy A55 5G za 46 zł + VAT/mies. i 0 zł na start z Planem Firmowym M
  • iPhone 15 128 GB 5G za 94 zł + VAT/mies. i 0 zł na start z Planem Firmowym XL
  • Router ZTE MC888 5G za 12 zł + VAT/mies. i 0 zł na start z Internetem Biurowym 5G Premium

Więcej o nowej ofercie dla biznesu można dowiedzieć się na stronie, infolinii oraz w salonach.
Informacje o wiosennej promocji dla klientów indywidualnych, która równocześnie wystartowała, dostępne są na biurze prasowym Orange.

foto. Orange Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *