PolecanePolsat BOX

Funkcja sterowania głosem w dekoderach 4K od Polsat Box

Polsat Box rozszerzył obsługę komend głosowych w dekoderach 4K. Za pomocą głosu można teraz nie tylko w prosty sposób wyszukiwać filmy, seriale i programy, ale także sterować urządzeniem, przewijać, nagrywać treści czy zmieniać kanały. Nowa funkcja usprawnia i upraszcza korzystanie z dekoderów.

 

Sterowanie dekoderem Polsat Box za pomocą komend głosowych jest proste i intuicyjne. Obejmuje dużą liczbę akcji i sprawia, że oglądanie telewizji jest jeszcze wygodniejsze. Aby skorzystać z nowej możliwości, wystarczy wcisnąć przycisk oznaczony ikonką mikrofonu na pilocie i wypowiedzieć odpowiednią komendę. Obsługa głosowa, zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, jest możliwa po podłączeniu dekodera do Internetu.

Przykładowe komendy głosowe:

– Zmiana kanałów: „następny kanał”, „poprzedni kanał”, „włącz Polsat”,

– Szukanie interesujących programów i włączanie aplikacji serwisów streamingowych:

– „znajdź Przyjaciółki”, „włącz Polsat Box Go”, „włącz Disney +”,

– Nagrywanie oglądanych programów: „rozpocznij nagrywanie”, „zatrzymaj nagrywanie”,

– Otwieranie Programu TV, przechodzenie do wybranych miejsc w menu lub cofnięcie się do poprzedniego widoku,

– Zarządzanie głośnością: „ciszej”, „głośniej”, „włącz dźwięk”,

– Wybieranie i włączanie napisów: „pokaż napisy”, „wyłącz napisy”,

– Przewijanie z podglądem, zmiana prędkości przewijania, przewijanie o określony czas lub zatrzymywanie przewijania: „cofnij”, „przewiń”, „szybciej”.

Nowa funkcja jest dostępna w najnowszej wersji oprogramowania dekoderów. Aktualizacja oprogramowania odbywa się automatycznie i nie wymaga dodatkowych działań po stronie klientów.

Więcej informacji na temat możliwości nowej funkcji TUTAJ

Dekodery polsat box 4K i polsat box 4K lite to nowoczesne, sterowane pilotem z Bluetooth urządzenia, za pośrednictwem których kanały TV, także w jakości 4K, można odbierać zarówno drogą satelitarną, jak i przez internet. Zapewniają dostęp do serwisów Polsat Box Go i Disney+ oraz funkcji nieliniowych umożliwiających zatrzymywanie, przewijanie, odtwarzanie od początku i  oglądanie wybranych materiałów nawet do 7 dni od ich emisji, a także nagrywanie w chmurze (usługa dostępna w TV satelitarnej i IPTV). Dekodery 4K dostępne są w ofertach telewizji satelitarnej/kablowej IPTV i internetowej z dekoderem z opłatą jednorazową już od 1 zł.

foto. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *