Wieczór wyborczy w TVN24, na platformie TVN24 GO i w portalu tvn24.pl

To będzie wyjątkowy wieczór wyborczy, bo w wyjątkowych czasach pandemii. Pierwsze sondażowe wyniki, łączenia ze sztabami, najnowsze informacje, analizy i komentarze – to wszystko w wyborczą niedzielę na antenie TVN24 i na antenie TVN od godziny 20:55 oraz platformie TVN24 GO w specjalnych programach „Czas decyzji”. Serwis w wyborczy opublikuje także portal tvn24.pl.

 

W dniu wyborów prezydenckich, 28 czerwca, wieczór wyborczy „Czas decyzji” rozpocznie się o godz. 20:35 na antenie TVN24 oraz w internecie na platformie TVN24 GO. Jego gospodarzem będzie Grzegorz Kajdanowicz, dziennikarz „Faktów” TVN.

Po zakończeniu ciszy wyborczej podamy pierwsze sondażowe wyniki i reakcje kandydatów oraz ich sztabów i liderów partyjnych. Dziennikarze „Faktów” TVN przeprowadzą pierwsze wywiady z politykami.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

W dalszej części wieczoru wyborczego na specjalne wydania swoich programów zaproszą Monika Olejnik („Kropka nad i”), Konrad Piasecki („Kawa na ławę”), Małgorzata Łaszcz („Loża prasowa”) oraz Andrzej Morozowski („Tak jest”).

Podczas wieczoru wyborczego pokażemy, jak wyglądało wyjątkowe, bo tylko korespondencyjne, głosowanie Polaków za granicą. W wirtualnym studiu kolejny raz korzystać będziemy z technologii rozszerzonej rzeczywistości. Tym razem rozszerzymy ją jeszcze dalej. Wszystko po to, żeby w ciekawy i widowiskowy sposób pokazać naszym widzom wyniki wyborów.

Będziemy także szczegółowo analizować wyniki w wirtualnym studiu. A punktualnie o północy, na żywo z głównego studia TVN24 odbędzie się specjalne wydanie „Faktów”, które poprowadzi Katarzyna Zdanowicz.

Interaktywny program wyborczy
Dla tych, którzy nie mają możliwości oglądania wieczoru wyborczego na antenie TVN24, będzie on dostępny także w serwisie TVN24 GO.

Od godziny 20:50 użytkownicy platformy będą mogli oglądać także drugi, równoległy program wyborczy, dostępny tylko w internecie. Monika Tomasik i Jan Niedziałek do rozmów o kampanii wyborczej i wynikach głosowania zaproszą m.in. przedstawicieli młodego pokolenia, w tym osoby, które urodziły się w XXI wieku i pierwszy raz miały możliwość wzięcia udziału w wyborach prezydenckich. Pojawią się tematy ważne dla młodych, m.in. edukacja czy ekologia.

PROGRAMY WYBORCZE „CZAS DECYZJI” W TVN24 GO W NIEDZIELĘ OD GODZ. 20:35 I 20:50

A że program wyborczy w TVN24 GO dostępny będzie tylko w internecie, rozmawiać będziemy także o nim i o tym, jak wyglądała kampania wyborcza w sieci. Będziemy również zbierać komentarze internautów, którzy mogą oznaczać nas hashtagiem #CzasDecyzji. Damy im także szansę zadawania pytań gościom programu.

Internetowy serwis wyborczy

Także portal tvn24.pl zaoferuje czytelnikom specjalny serwis wyborczy. Najświeższe informacje z kraju i ze świata, relacje na żywo, komentarze, materiały wideo, a przede wszystkim szczegółowe wyniki sondażu exit poll podane w formie atrakcyjnych interaktywnych infografik.

O najważniejszych wydarzeniach wieczoru wyborczego, a także o tym, co dzieje się w naszych programach, informować będziemy także na bieżąco naszych profilach w mediach społecznościowych: na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *