Wieczory filmowe w Nowa TV

Każdy fan dobrego kina znajdzie na naszej antenie coś dla siebie. Zapraszamy na najlepsze kino akcji, komedie, filmy obyczajowe i thrillery. Wieczorne kino filmowe codziennie o godz. 20:00 w Nowa TV.

 

Komedia romantyczna „Kłopoty z facetami” przybliża widzom, jak ważna w życiu jest samoobrona. Śpiewaczka operowa Joan Spruance (Ellen Barkin) rozstaje się z mężem. Pewnego dnia, kiedy wraca do domu, zauważa włamanie. Postanawia zwrócić się o pomoc do Harry’ego Blissa (Jack Nicholson), właściciela agencji zajmującej się szkoleniem psów obronnych. Czy Harry, który boryka się z problemami uczuciowymi, zdoła obronić Joan?

Emisja 21 kwietnia w niedzielę o godz. 21:00 w NOWA TV.

Thriller „Uprowadzona Alice Creed” to pełnometrażowy debiut J. Blakesona, który nigdy nie ukończył szkoły reżyserskiej. Znajomi z więzienia, Victor (Eddie Marsan) i Danny (Martin Compston) obmyślają plan na zarobienie dużych pieniędzy. Postanawiają porwać córkę bogatego biznesmena, Alice Creed (Gemma Ateton) i zażądać dwóch milionów funtów. Dziewczyna zostaje uprowadzona i zamknięta w szczelnym pokoju. Wkrótce okazuje się, że Danny miał romans z Alice i opracował własny plan podziału pieniędzy.

Emisja 25 kwietnia w czwartek o godz. 20:00 w NOWA TV.

Ryan Gosling i Kristen Dunst w nietypowym thrillerze „Wszystko, co dobre”. Spadkobierca nowojorskiego potentata na rynku nieruchomości, David zakochuje się w pochodzącej z biednej rodziny, Katie. Kiedy na jaw wychodzą jej sekrety, dziewczyna znika bez śladu. Zrozpaczony David robi wszystko, aby odnaleźć ukochaną.

Emisja 29 kwietnia w poniedziałek o godz. 20:00 w NOWA TV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *