Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali „Dance, Dance, Dance”

Jesteśmy naprawdę w szoku! Dziękujemy wam pięknie… Na każdym odcinku wspieraliście nas. Dziękujemy naszym wspaniałym rodzinom – wyznał Adam Zdrójkowski tuż po ogłoszeniu wyników. To właśnie on i Wiktoria Gąsiewska, decyzją widzów, wygrali pierwszą polską edycję tanecznego show!

 

Za nami wielki finał „Dance, Dance, Dance”! Nagrodę główną – 100 000 zł, wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy w finałowym starciu zmierzyli się z Patricią i Victorią Kazadi. Komu Wiktoria i Adam przekazali wygraną?

Wygraną chcielibyśmy przeznaczyć fundacji „Akogo?” i klinice Budzik, którą mieliśmy okazję odwiedzić mówili na scenie Wiktoria i Adam.

Jak miałam sześć lat, brałam udział w spocie reklamowym właśnie dla fundacji Akogo?dodała Wiktoria Gąsiewska w materiale wideo z wizyty w fundacji.

Jesteśmy wzruszeni, że pamięć tych spotów i zaangażowanie w ten temat tak pięknie się przejawia już w dorosłym życiuwyznała Ewa Błaszczyk, założycielka fundacji Akogo?.

Zwycięska para nie kryła ogromnej radości, a podziękowań nie było końca.

Mamuś, tato, kocham Was! Chciałabym podziękować uczestnikom, z którymi stworzyliśmy taką wspaniałą więź powiedziała Wiktoria Gąsiewska.

Jeszcze najważniejsze. Jury, dzięki któremu tak naprawdę staliśmy się tak naprawdę lepszą wersją nas i staliśmy się osobami, które na pewno, bardziej w siebie wierzą. Zauważyłem to u Wiktorii, która bardzo się zmieniła i otworzyła mówił poruszony Adam Zdrójkowski.

Adam i Wiktoria postanowili także podziękować rywalkom z finałowego starcia.

Chciałem bardzo wam dziewczyny podziękować w imieniu moim i Wiktorii za naprawdę wspaniałą rywalizację. Jesteście niesamowite i ta statuetka należy do waspowiedział Adam po czym oddał Patricii i Victorii Kazadi jedną z symbolicznych wygranych.

Dziękujemy kochani. Tak naprawdę, na żadnym etapie nie czułam rywalizacji ani z wami ani z pozostałymi uczestnikami. To była magiczna przygoda. Chcę wam bardzo, bardzo podziękować, że mogliśmy to zrobić wszystko w tak fajny, elegancki sposób. Nie było tu żadnej zawiści, żadnego podkładania sobie nóg, tylko w fajnej przyjaznej atmosferze mogliśmy się rozwijać. Bardzo wam wszystkim dziękuję – mówiła wzruszona Patricia, która wspólnie z siostrą Victorią przekazały czek o wartości 10 000 złotych na rzecz Fundacji „Nasze Dzieci”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *