Wielka Wylewka i Hejt Lista w kwietniu w 4FUN.TV i 4FUN DANCE

Wraz z nadejściem wiosny 4FUN przygotował dla swoich widzów dwie nowości programowe. Już w najbliższą niedziele, 8 kwietnia, w 4FUN.TV swoją premierę będzie miała Wielka Wylewka, czyli wywiady z gwiazdami w niecodziennej odsłonie. Od soboty, 14 kwietnia, widzowie 4FUN DANCE będą mogli śledzić Hejt Listę, którą poprowadzą siostry Godlewskie.
 

 
Wprogramie Wielka Wylewka, Damian Michałowski będzie zapraszał do studia 4FUN.TV znanych gości. Nie będą to jednak tradycyjne wywiady, ponieważ oprócz niewygodnych pytań, prowadzący będzie grał ze swoimi gośćmi w popularną grę papier-kamień-nożyce. Wygrywający, w każdej rundzie, będzie miał okazję oblać swojego przeciwnika różnymi płynami. Na zwycięzcę całej rywalizacji czekać będzie puchar.. z mąką. Jak poradzą sobie Damian i jego goście, widzowie będą mogli przekonać się już od niedzieli 8 kwietnia o 20.00.
 

 
W sobotę, 14 kwietnia o godzinie 17.00 na antenie 4FUN DANCE zadebiutuje interaktywna lista przebojów. W Hejt Liście widzowie będą mieli szansę na bieżąco oceniać kawałki – lajkując je lub hejtując za pośrednictwem Funbota 4FUN.TV na Facebooku. Aktywność głosujących będzie miała swoje odzwierciedlenie na ekranie telewizora w postaci jajek lub serduszek, a specjalny hejtometr pokazywać będzie bieżący stan oceny danej piosenki. Prowadzącymi program będą siostry Godlewskie. Emisja w soboty o 17.00 oraz w niedziele o 21.00.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *