„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” już 30 lipca!

Największe wakacyjne hity, najzabawniejsze skecze i znakomita atmosfera – TV Puls zaprasza na muzyczno-kabaretowe wydarzenie „Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie”!

 

Wieczór poprowadzi małżeński duet Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu Pod Wyrwigroszem, a hasłem przewodnim Wielkiej Zabawy będą „porcelanowe gody”, które w tym roku obchodzi ta para!

Piątek 30 lipca o 20:00 – na żywo, tylko w TV Puls! Tego nie można przegapić!

„Wielka Zabawa TV Puls” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie rozrywkowe, na którym widzowie bawią się w rytm największych wakacyjnych hitów i przy najzabawniejszych skeczach czołowych polskich kabaretów.

Na tegorocznej, trzeciej już edycji wystąpią: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Kabaret Paranienormalni, Sławomir, mistrz pantomimy Ireneusz Krosny, królowa piosenki cygańskiej Patrycja Runo oraz zespół MIG. Imprezę poprowadzi niezawodny duet Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu pod Wyrwigroszem, widzów do zabawy będzie zagrzewał Paweł Gołębski a o oprawę muzyczną zadba zespół The Jobers.

– Bardzo się cieszymy, że TV Puls wraca z transmisją największych wakacyjnych wydarzeń rozrywkowych. 10 lipa zapraszamy na Mazurską Noc Kabaretową a 30 lipca – na nasz event muzyczno-kabaretowy Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie 2021. Będziemy się bawić w rytm największych hitów a o dobry humor zadbają najlepsze kabarety. Serdecznie wszystkich zapraszamypowiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls, dodającNa jesień szykujemy na naszych obu kanałach TV Puls i PULS 2 sporo nowości – premiery największych hitów filmowych, najlepszych animacji w pasmie Puls Kids, produkujemy nowy serial kryminalny oraz program rozrywkowy. W nowych odcinkach powrócą również bohaterowie seriali „Lombard. Życie pod zastaw” i „Rodzinny interes”.

Bilety do nabycia na stronie: https://bilety.tvpuls.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *