Wielkanoc z Twoimi Ulubieńcami w PULS 2 (wideo)

PULS 2 przygotował na Wielkanoc moc znakomitej filmowej rozrywki dla całej rodziny! Wśród tytułów m.in. „Sezon na misia 3”, „Uniwersytet Potworny”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” oraz „Toy Story 2”. W paśmie „Puls Kids” dzieci i ich rodziców ucieszą spotkania z ulubieńcami animowanych seriali jak: „Psi Patrol”, „Pidżamersi”, „Smerfy”,  „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Mustang: Duch wolności” i wiele innych.

 

 

 

 

A po 20:00 PULS 2 zaprasza widzów dorosłych na najlepsze seriale i programy rozrywkowe!

 

 

Wielka Sobota, 11 kwietnia

godz. 18:35 – „Sezon na misia 3”

Kolejny film o przygodach misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. „Sezon na misia 3” to pełna humoru historia, przesympatyczne postacie i znakomity  polski dubbing!

Boguś planuje razem z kolegami męską wyprawę. Jednak kiedy okazuje się, że kumple nie mogą się z nim wybrać, Boguś postanawia wyruszyć sam. Niespodziewanie napotyka na swojej drodze cyrk i poznaje misia grizzly, który jest bardzo do niego podobny, niemalże identyczny. Wtedy Boguś podejmuje zaskakującą decyzję – postanawia zamienić się z nim miejscami. Od tego momentu zwariowany miś wciela się w rolę cyrkowca i bierze udział w występach. Niestety Boguś wpada w poważne tarapaty – wszystko komplikuje się, gdy cyrk postanawia wyruszyć w drogę powrotną do Rosji…

(powtórka: niedziela 12 kwietnia, godz. 12:40)

Wielka Niedziela, 12 kwietnia

godz. 10:20 – „Klub przyjaciół Myszki Miki: Wielkanocne polowanie”

Myszka Miki i jej przyjaciele przygotowują się do nadchodzących świąt wielkanocnych. Wpadają jednak w tarapaty, a pomoże im nowy przyjaciel Cosiek.

godz. 11:15 – „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

Pierwszy pełnometrażowy film animowany Walta Disneya. Klasyczna baśń, która zachwyca kolejne pokolenia!

Któż nie zna opowieści o Królewnie Śnieżce, nie tylko ze zbioru Baśni braci Grimm, ale również ze wspaniałej animacji ze studia Walt Disney?

Beztroskie życie Śnieżki zmienia się za sprawą złej macochy – czarownicy. Zazdrosna o urodę dziewczynki, postanawia się jej pozbyć. Porzucona w dzikim lesie Śnieżka trafia do chatki siedmiu krasnoludków. Wszyscy razem wiodą szczęśliwy żywot, wspólnie się bawią i pracują. Pewnego dnia na ich drodze pojawia się tajemnicza podstępna staruszka, która częstuje dziewczynkę jabłkiem…

godz. 14:00 – „Żandarm na emeryturze”

Uwielbiana przez widzów brygada żandarmów z Saint-Tropez po wielu latach służby w końcu przechodzi na zasłużoną emeryturę. Kultowa komedia z Louisem de Funèsem!

Dla najsłynniejszego z mundurowych – Ludovica Cruchota (Louis de Funès) emerytura to nie czas błogiego wypoczynku. Żandarm co prawda mieszka w pięknym zamku z ukochaną żoną Józefą (Claude Gensac), ale bardzo się tam nudzi. Pewnego dnia Ludovic dowiaduje się, że jeden z jego dawnych kolegów, sierżant Lucien Fougasse (Jean Lefebvre), stracił pamięć. Cruchot bez wahania postanawia mu pomóc i skrzykuje starych znajomych. Mężczyźni porywają Fougasse’a i zabierają go w miejsca z przeszłości, by przywrócić mu pamięć. Rozpoczyna się zwariowana przygoda.

Wielki Poniedziałek, 13 kwietnia

od godz. 06:45 do 16:20 – animacje w pasmie „Puls Kids”.

Pasmo „Puls Kids” zaprasza od rana na znakomite, uwielbiane przez dzieci animacje! Wśród tytułów m.in.: „Psi Patrol”, „Smerfy”, „Pidżamersi”, „Marta Mówi”, „Monchhichi”, „Nowe przygody Kubusia Puchatka”, „Bing”, „Strażak Sam”, „Mustang: Duch wolności”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”.

godz. 16:20 – „Uniwersytet Potworny”

„Uniwersytet Potworny” to pełen humoru film o narodzinach prawdziwej przyjaźni! Prequel hitu „Potwory i spółka”!

Jednooki Mike i kudłaty Sully nie od początku byli najlepszymi przyjaciółmi…Cofnijmy się do czasów, kiedy jako studenci Uniwersytetu Potwornego dopiero rozpoczynali swoją przygodę ze straszeniem… Chociaż studiują na tym samym kierunku, nic ich nie łączy. Mike od zawsze marzył o byciu straszakiem, więc jest bardzo ambitny i zaangażowany w naukę. Mimo to nie wszystko idzie po jego myśli. Z kolei Sully uwielbia imprezować, a jego ojciec jest legendą w świecie straszaków. W pewnym momencie Mike i Sully zaczynają ze sobą rywalizować. Niestety niespodziewanie sytuacja wymyka się spod kontroli…

godz. 18:15 – „Toy Story 2”

Druga część znakomitej animacji Pixara o przygodach zabawek, z kowbojem Chudym na czele!

Andy wyjeżdża na letni obóz. Jego ulubiona zabawka – kowboj Chudy – pechowo łamie rękę i zostaje w domu. Nieoczekiwanie chciwy kolekcjoner zabawek Al porywa Chudego, gdyż wie, że był on wcześniej gwiazdą serialu telewizyjnego. Do akcji natychmiast wkraczają przyjaciele Chudego – Buzz Astral, Pan Bulwa, świnka Ham i jamnik Cienki! Ich misja ratunkowa jest niebezpieczna, ale czego nie robi się dla przyjaciół?

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *