WielkaMocne hity filmowe w TV Puls (wideo)

Jak co roku, TV Puls przygotowała na Wielkanoc moc filmowych hitów z gwiazdami! Wśród tytułów m.in. po raz pierwszy w TV Puls: głośny film Mela Gibsona „Pasja” (wyk. Jim Caviezel), „Trzej muszkieterowie” (wyk. Orlando Bloom, Mads Mikkelsen, Milla Jovovich, Christoph Waltz) oraz „Jutro będziemy szczęśliwi” z Omarem Sy.

 

 

 

 

 

Ponadto – oscarowy® „Gladiator” Ridleya Scotta (wyk. Russell Crowe, Joaquin Phoenix), premierowe odcinki serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (wyk. Zbigniew Buczkowski) i inne znakomite tytuły!

 

 

Wielki Czwartek, 9 kwietnia

godz. 20:00 – „Jutro będziemy szczęśliwi” Po raz pierwszy w TV Puls!

„Jutro będziemy szczęśliwi” to wzruszająca opowieść o sile miłości. Bohaterem filmu jest kawaler, który  musi nauczyć się odpowiedzialności, gdy w jego życiu pojawia się… córka.

Samuel (Omar Sy) prowadzi beztroskie życie kawalera, które wywraca się do góry nogami, gdy w mieście pojawia się jego dawna partnerka. Kobieta zostawia mu pod opiekę małą dziewczynkę, której rzekomo jest ojcem. Samuel jest przerażony i wydaje mu się, że nie podoła zadaniu. Z czasem okazuje się, że jest wspaniałym ojcem, a między nim a malutką Glorią rodzi się niezwykła więź. Jego na nowo poukładany świat kolejny raz staje na głowie, gdy po 8 latach powraca matka dziewczynki…

(powtórka: poniedziałek 13 kwietnia, godz. 15:50)

Wielki Piątek, 10 kwietnia

godz. 19:00 – „Lombard. Życie pod zastaw” Premiera odcinka 286!

Tym razem pracownicy lombardu zaangażują się w spełnienie marzenia jednej ze swoich klientek, która planuje wycieczkę do Krakowa. Z kolei Beton (Dominik Dąbrowski) prowadzi zawiłe śledztwo w sprawie śmierci biznesmena.

godz. 20:00 – „Pasja” Po raz pierwszy w TV Puls!

Głośny, wyjątkowo realistyczny film Mela Gibsona obrazujący ostatnie godziny życia Jezusa z Nazaretu.

Po Ostatniej Wieczerzy Jezus (James Caviezel) modli się w  Ogrodzie Getsemane. Wkrótce zostaje zdradzony przez swojego ucznia Judasza Iskariotę (Luca Lionello). O losie Jezusa ma zdecydować Poncjusz Piłat (Hristo Naumov Shopov), rzymski namiestnik Judei. Ten jednak nie chce brać odpowiedzialności za skazanie Nazarejczyka, dlatego ogłasza, aby to zgromadzeni przed pałacem ludzie zdecydowali o tym, który z więźniów powinien umrzeć. Tłum żąda ukrzyżowania Jezusa. Skazany zostaje brutalnie pobity i zmuszony do niesienia ciężkiego krzyża na Golgotę pośród szydzących z niego mieszkańców Jerozolimy.

(powtórka: sobota 11 kwietnia, godz. 22:15)

Wielka Sobota, 11 kwietnia

godz. 20:00 – „Samson”

Ekranizacja biblijnej opowieści o niezwyciężonym siłaczu, Samsonie.

Izrael, 1170 r. p.n.e. Samson (Taylor James) z plemienia Dana to wybraniec Boga, Hebrajczyk obdarzony nadprzyrodzoną siłą, który ma wypełnić jego zemstę i wyzwolić swój lud z niewoli. Kiedy młodzieńcza ambicja Samsona kończy się tragicznym małżeństwem, planowana zemsta doprowadza go do konfliktu z okrutnym księciem Filistynem i jego armią. W jednej z ról Rutger Hauer jako ojciec Samsona.

Wielka Niedziela, 12 kwietnia

od godz. 14:20 – „Barabasz”

Dwuodcinkowy film przedstawiający życie Barabasza oraz Jezusa.

Jezus (Marco Foschi) zostaje ogłoszony królem Izraela, z kolei Barabasz (Billy Zane) jest ścigany za swoje przestępstwa. Wkrótce obaj trafiają do więzienia. Zbliża się Święto Paschy. Z tej okazji namiestnik Judei, Poncjusz Piłat (Filippo Nigro), może uwolnić jednego z więźniów. Tłum postanawia, że to Jezus ma zostać ukrzyżowany. Pod wpływem wydarzeń Barabasz zaczyna rozmyślać nad sensem swojego życia.

godz. 18:00 – „Trzej Muszkieterowie” Po raz pierwszy w TV Puls!

Ekranizacja najsłynniejszej powieści Aleksandra Dumasa w doborowej obsadzie! W rolach głównych: Orlando Bloom, Milla Jovovich, Matthew Macfadyen, Mads Mikkelsen i Christoph Waltz.

W Wenecji Athos (Matthew Macfadyen), Porthos (Ray Stevenson) i Aramis (Luke Evans), z pomocą Milady de Winter (Milla Jovovich), kradną plany statku powietrznego wykonane przez Leonarda da Vinci. Misja kończy się porażką, gdy muszkieterowie zostają zdradzeni, a ich zdobycz trafia do podstępnego księcia Buckingham (Orlando Bloom). Kilka lat później młody D’Artagnan (Logan Lerman) planuje zostać muszkieterem i wyjeżdża z Gaskonii do Paryża. W stolicy spotyka osławioną trójkę. Co więcej, dowiaduje się że kardynał Richelieu (Christoph Waltz) przygotowuje intrygę, która ma ograniczyć władzę króla Ludwika (Freddie Fox) i doprowadzić do wojny z Anglią. Jedyną szansą na powstrzymanie jego planu są legendarni szermierze i ich nowy towarzysz. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

(powtórka: poniedziałek 13 kwietnia, godz. 13:30)

godz. 20:00 – „Gladiator”

Nakręcone z rozmachem historyczne  widowisko, w reżyserii Ridleya Scotta i ze znakomitą tytułową rolą Russella Crowe’a. Zdobywca 5 Oscarów® w tym za Najlepszy Film.

Cesarstwo Rzymskie roku 180 n.e. Generał Maximus (Russell Crowe) zakończył kolejną udaną wyprawę wojenną. Zmuszony do ucieczki przez zazdrosnego o jego wpływy u Cesarza dziedzica tronu Commodusa (Joaquin Phoenix), trafia do niewoli i zostaje gladiatorem. Wiedząc, że jedyną siłą potężniejszą od samego Cesarza jest wola ludu, próbuje dokonać swej zemsty, zostając największym bohaterem całego Imperium.

Wielki Poniedziałek, 13 kwietnia

godz. 19:00 – „Lombard. Życie pod zastaw” Premiera odcinka 287!

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) denerwuje się, że ktoś zostawił kampera przed lombardem. Benia (Rita Weinar) i Mariusz (Michał Chorosiński) postanawiają więc interweniować. Lombard odwiedza też kobieta, która próbuje naprawić relacje ze swoją dorosłą córką.

godz. 20:00 – „Dirty Dancing”

Kultowy film z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey, z rewelacyjną ścieżką dźwiękową.

Rok 1963. Frances (Jennifer Grey) spędza wakacje z rodziną w luksusowym pensjonacie. Mimo to nastolatka strasznie się nudzi. Pewnego dnia poznaje instruktora tańca, Johnny’ego (Patrick Swayze). Kiedy partnerka Johnny’ego nie może z nim wystąpić w zbliżającym się pokazie tańca, Frances widzi, że to szansa dla niej. Jest tylko jeden problem – nie potrafi tańczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *