Wspólne świętowanie w Radiu Pogoda

Na nadchodzące święta Wielkiej Nocy, inne niż wszystkie, Radio Pogoda przygotowuje program z myślą o tych, którzy zostaną w domach. Redakcja stacji proponuje im „Wspólne świętowanie w Radiu Pogoda”, w tym rozmowy z gwiazdami, „Piosenki z jajem” oraz możliwość przekazania życzeń najbliższym m.in. w programie prowadzonym przez Roberta Janowskiego.

 

 

 

 

 

W Niedzielę Wielkanocną i w Lany Poniedziałek w programie na żywo słuchacze będą mogli porozmawiać na antenie ze swoimi bliskimi, pozdrowić ich i opowiedzieć o tym, jak spędzają święta. W Radiu Pogoda pojawią się też rozmowy telefoniczne z gwiazdami – grupą VOX, muzykami z Czerwonych Gitar, Jackiem Cyganem czy Reną Rolską i Andrzejem Rybińskim. To wszystko już w niedzielę od 9:00 do 14:00 w programie prowadzonym przez Joannę Kruk i w poniedziałek w godz. 10:00 – 14:00 w audycji, której gospodarzem będzie Jakub Mędrzycki.

Oprócz tego na antenie pojawią się: „Piosenki z jajem w Radiu Pogoda” – czyli kabaretowe, satyryczne utwory, które od lat nas bawią. Będzie ich można słuchać wspólnie z Jakubem Mędrzyckim w sobotę od 10:00 do 14:00. Również w sobotę, od godz. 14:00 do 18:00, Robert Janowski zaprosi słuchaczy na „Koszyk świątecznych życzeń w Radiu Pogoda” – audycję, w której można przekazywać sobie świąteczne życzenia.
W niedzielę od 14:00 do 18:00 Łukasz Szaciłowski będzie opowiadać o utworach, którym drugie życie dały reklamy lub filmy – w programie „Nowe Życie Piosenek w Radiu Pogoda”. A poniedziałkowe „Lanie Wody w Radiu Pogoda”, czyli audycja o tekstach znanych z filmów lub programów, które tak naprawdę nigdy w nich nie padły, pojawi się w ramówce w godz. 14:00 – 18:00. Gospodarzem programu będzie Łukasz Szaciłowski.

Radio Pogoda cały czas prowadzi też akcję #KochamNieOdwiedzam, w której zachęca swoich słuchaczy do pozostawania w domach nawet w czasie Wielkanocy w związku z sytuacją związaną z koronawirusem. Więcej na ten temat –  radiopogoda.pl.

 

Wielkanocne propozycje programowe Radia Pogoda będą promowane na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *