Wielkanoc z ulubionymi programami HGTV Home & Garden!

Stacja HGTV Home & Garden, jak co roku świętuje Wielkanoc ze swoimi widzami. Przygotowała dla nich specjalne maratony ulubionych programów: „Domowe rewolucje”, „Dorota inspiruje”, „Zgłoś remont”, czy „Weekendowa metamorfoza”. To tylko część propozycji na Poniedziałek Wielkanocny! Jesteście gotowi na wielkie metamorfozy?

 

 

 

 

Pod okiem ekspertów z HGTV, niejedno mieszkanie przeszło niesamowitą przemianę. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Jak nikt inny potrafią zamienić stare, mało funkcjonalne przestrzenie w przytulne gniazdka. To prawdziwa magia, którą chcą podzielić się z widzami!

W Poniedziałek Wielkanocny o godz. 10:00 rozpocznie się maraton programu „Domowe rewolucje”. Dorota Szelągowska nigdy nie jest w stanie długo usiedzieć w miejscu, a jej głowa jest pełna pomysłów na nowe wnętrza. Wraz ze swoimi niezawodnym zespołem dokona prawdziwych cudów nawet w przypadku najmniejszych przestrzeni. Widzowie przekonają się, że jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia! Z kolei o godz. 14.00 poznamy kolejnych bohaterów serii „Dorota inspiruje”!

W temacie spektakularnych metamorfoz nie mogło również zabraknąć Krzysztofa Mirucia! Architekt uratuje każdego, kto marzy o zmianach, ale zupełnie nie wie jak się za nie zabrać. Od godz. 15:00 i 18:00 zapraszamy na program „Zgłoś remont”! Widzowie będą mogli także zobaczyć odcinek „Weekendowej metamorfozy”. Prowadzący HGTV razem z bohaterami programu przygotuje niezwykły prezent dla ich najbliższych. Wyjątkowym podarunkiem będzie… remont! Jak zareagują na nowy wystrój wnętrza? Czy Krzysztof Miruć trafi w ich gust?

To nie koniec! Tego dnia nie zabraknie również porad od Mai Popielarskiej, Dominika Strzelca, Izabeli Szarmach i Olgi Piórkowskiej oraz niezawodnych ekspertów z „House Hunters – Poszukiwacze domów”.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY (13.04):
Domowe rewolucje – od godz. 10:00
Dorota inspiruje – o godz. 14:00
Zgłoś remont – od godz. 15:00 oraz 18:00
Weekendowa metamorfoza – o godz. 17:00
Wymarzone ogrody – od. godz. 7:55
Nowa Maja w ogrodzie – od godz. 8:55
Polowanie na ogród – od godz. 20:00
House Hunters – Poszukiwacze domów – od godz. 21:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *