MediaTVPZapowiedzi TV

Wielkanocne słodkości w „Bake Off – Ale ciacho!”

W specjalnym odcinku najsłodszego talent-show Dwójki cukiernicy zmierzą się z wielkanocnymi słodkościami. W rolę jurora „Bake Off – Ale ciacho!” w wcieli się aktorka telewizyjna i teatralna Małgorzata Ostrowska-Królikowska, którą zobaczymy także w „Bake Off – Ale Przepis!”.

 

 

Wielkanocny odcinek „Bake Off – Ale ciacho!” przyniesie garść świątecznych inspiracji – uczestnicy będą musieli zmierzyć się z tradycyjną paschą oraz przygotować ciasto, które jest nieodzownym elementem świątecznej tradycji w domu każdego z nich.

Amatorzy wypieków wykażą się talentem, kreatywnością i znajomością technik cukierniczych, a jurorzy – jeden z najlepszych cukierników w Polsce Krzysztof Ilnicki oraz jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce Michał Bryś – jak zwykle wysoko postawią poprzeczkę. Oczywiście nie zabraknie wzruszeń i wspomnień dotyczących rodzinnych chwil przy świątecznym stole.

Do rywalizacji o tytuł najlepszego cukiernika-amatora w Polsce stanęło dwanaście osób, które opieką otoczyły Marcelina Zawadzka orazKatarzyna Kołeczek . Gorąco polecamy!

„Bake Off – Ale Ciacho!”. Niedziela, 1 kwietnia, godz. 15:20. TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *