MediaTVPZapowiedzi TV

Filmy w Jedynce i Dwójce

Nicole Kidman wyjeżdża do Teheranu, Bradley Cooper u szczytu sławy przepada bez wieści, Drew Barrymore i Ben Stiller znajdują dom swoich marzeń, a Jenny Wade chce oczyścić narzeczonego z zarzutów. W Dwójce Scarlett Johansson pracuje jako niania, Bruce Willis rezygnuje z pracy w Los Angeles, Kristen Bell zakochuje się bez wzajemności, Marilyn Monroe robi wrażenie na słomianym wdowcu, a Tomasz Kot postanawia zacząć nowe życie.

„Zabić Jezusa”. Piątek, 30 marca, godz. 23:00. TVP1.

Fabularyzowana historia Jezusa z Nazaretu (Haaz Sleiman) – od urodzenia, aż do uwięzienia, osądzenia, skazania i męczeńskiej śmierci.

„Ugotowany”. Sobota, 31 marca, godz. 21:25. TVP1.

Charyzmatyczny szef kuchni Adam Jones (Bradley Cooper) u szczytu sławy przepada bez wieści. Po jakimś czasie wraca do biznesu i postanawia wypróbować swych sił w samym sercu kulinarnego Londynu. Jedną z jego pracownic jest Helene (Sienna Miller), z którą zaczyna łączyć go coś więcej.

„Dwie prawdy”. Sobota, 31 marca, godz. 23:15. TVP1.

Cameron (Jenny Wade) ma dobrą pracę i przystojnego narzeczonego. Kiedy zostaje oskarżony o zabójstwo cały świat dziewczyny wywraca się do góry nogami. Postanawia zrobić wszystko, żeby oczyścić ukochanego z zarzutów.

„Starsza pani musi zniknąć”. Niedziela, 1 kwietnia, godz. 23:05. TVP1.

Młoda zakochana para – Alex (Ben Stiller) i Nancy (Drew Barrymore) – znajduje w Nowym Jorku dom swoich marzeń. Okazuje się, że w bajkowej ofercie jest pewien haczyk. Wraz z zakupem dostają pod swój dach kłopotliwą lokatorkę – staruszkę, która uprzykrza im życie.

„Królowa pustyni”. Poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 23:00. TVP1.

Gertrude Bell (Nicole Kidman) robiła zawsze to, na co miała ochotę. Uwielbiała ryzyko i adrenalinę. Znudzona londyńskimi wyższymi sferami decyduje się dołączyć do swego wuja przebywającego na placówce dyplomatycznej w Teheranie.

„Zostań, jeśli kochasz”. Piątek, 30 marca, godz. 20:40. TVP2.

Mia Hall (Chloe Grace Moretz) to nieśmiała, niezwykle utalentowana dziewczyna, która stoi przed najtrudniejszym życiowym wyborem. Jeśli zdecyduje się opuścić dom, aby podążyć za muzycznymi marzeniami, straci miłość swojego życia. Wszystko zmienia się, gdy Mia zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią musi zdecydować, po której stronie zostanie.

„Żyć nie umierać”. Piątek, 30 marca, godz. 22:35. TVP2.

Czterdziestopięcioletni Bartek Kolano (Tomasz Kot) po latach walki z alkoholizmem postanawia zacząć nowe życie. Pewnego dnia dowiaduje się, że ma raka i zaledwie kilka miesięcy życia…

„Spectre”. Sobota, 31 marca, godz. 21:35. TVP2.

Tym razem Bond (Daniel Craig) wyrusza do Meksyku tropem niebezpiecznej organizacji terrorystycznej. Próbuje zapobiec wysadzeniu w powietrze wypełnionego po brzegi stadionu w stolicy, w której odbywa się wielka fiesta w dniu zmarłych.

„Słomiany wdowiec”. Niedziela, 1 kwietnia, godz. 10:2. TVP2.

Nobliwy i zdyscyplinowany małżonek wyprawia na wakacje całą rodzinę i zostaje sam w domu. Niemal natychmiast jego uwagę przykuwa nowa sąsiadka (Marilyn Monroe)…

„Hrabia Monte Christo”. Niedziela, 1 kwietnia, godz. 20:05. TVP2.

Amerykańska adaptacja klasycznej powieści Aleksandra Dumasa o młodym marynarzu Edmundzie Dantesie (Jim Caviezel). W efekcie spisku swoich przyjaciół zostaje na lata niesprawiedliwie wtrącony do więzienia. Skazany na zapomnienie powraca po latach w rodzinne strony jako bajecznie bogaty hrabia Monte Christo. Mści się na tych, którzy go niegdyś zdradzili.

„Pewnego razu w Rzymie”. Niedziela, 1 kwietnia, godz. 22:25 i poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 10:30. TVP2.

Beth Harper (Kristen Bell) podczas wyjazdu do Rzymu zakochuje się bez wzajemności w przystojnym reporterze Nicku (Josh Duhamel). Po powrocie do Stanów wokół dziewczyny niespodziewanie pojawia się wianuszek adoratorów. Okazuje się, że ma to związek z monetami zabranymi z rzymskiej „fontanny miłości”. Czy dziewczynie uda się rozkochać w sobie również Nicka?

„Trędowata”. Poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 12:15. TVP2.

Stefania Rudecka (Elżbieta Starostecka) jest guwernantką w Słodkowicach. Spokojne dni, które spędza z córką dziedziczki Lucią (Lucyna Brusikiewicz), zakłóca przyjazd Waldemara Michorowskiego (Leszek Teleszyński), młodego i pięknego dziedzica szlacheckiej fortuny. Ordynat jest urzeczony urodą Stefci. Jego zaloty napotykają na stanowczy opór dziewczyny. Pod maską wzajemnych złośliwości i impertynencji rodzi się miłość.

„Niania w Nowym Jorku”. Poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 20:10. TVP2.

Studentka ostatniego roku antropologii Annie Braddock (Scarlett Johansson) rozpoczyna pracę w zamożnej rodzinie jako opiekunka do dziecka. Dziewczyna nie przypuszcza, jakie obowiązki spadną na nią przy okazji zajmowania się pięcioletnim Grayerem (Nicholas Art.)…

„Osaczony”. Poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 22:05. TVP2.

Osobista tragedia powoduje, że policyjny negocjator Jeff Talley (Bruce Willis) rezygnuje z pracy w Los Angeles i przyjmuje posadę szefa policji w sennym miasteczku Bristo Camino. Nieoczekiwanie ponownie musi wejść w rolę negocjatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *