MediaTVPZapowiedzi TV

Wielki finał programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019”

W niedzielę, 29 września 2019 roku w finałowym odcinku dziecięcej edycji „Szansy na sukces” zostanie wyłoniony reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizja Junior 2019.

 

 

 

29 września 2019 roku o godz. 15:15 na antenie TVP widzowie mogą liczyć na wielkie, muzyczne emocje. Na żywo, w finale programu „Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2019” wystąpią trzy laureatki poprzednich odcinków: Wiktoria Gabor, Gabriela Katzer oraz Nikola Fiedor. Każda z nich zaprezentuje dwie piosenki: jedną z repertuaru gwiazdy wygranego przez siebie odcinka oraz utwór przygotowany na Konkurs Piosenki Eurowizji Junior, którego Polska jest tegorocznym gospodarzem.

O wyborze zwycięzcy zadecydują widzowie w głosowaniu SMS oraz jurorzy. Ich głosy będą tak samo ważne, a w przypadku remisu decydujący głos będzie należał do trzyosobowego jury. Wśród muzyków zasiadających na kanapie jurorskiej zobaczymy gwiazdy poprzednich odcinków programu: Majkę Jeżowską, Blue Cafe oraz Papa D.

„Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2019” to program, który zadebiutował na antenie TVP2 8 września. W każdym odcinku uczestnicy w wieku od 9 do 14 lat śpiewali utwory muzyków, którzy oceniali ich występy. Piosenki dla dzieci losował prowadzący – Artur Orzech.

Nagrodą główną w programie jest udział w prestiżowym, muzycznym konkursie. Eurowizja Junior 2019 to wielkie, międzynarodowe widowisko muzyczne, w którym dzieci – reprezentanci różnych państw, należących do Europejskiej Unii Nadawców, prezentują utwory stworzone specjalnie na tę okazję. Dzięki wygranej Roksany Węgiel w poprzedniej edycji konkursu w Mińsku, tym roku Konkurs Piosenki Eurowizji Junior odbędzie się w Polsce.

Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019 organizują wspólnie Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *