Wielki finał SEC w Chorzowie w sobotę na żywo tylko w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze

Już w sobotę na Stadionie Śląskim w Chorzowie rozegrany zostanie wielki finał cyklu TAURON Speedway Euro Championship. Transmisja decydującej batalii o tytuł indywidualnego mistrza Europy na żużlu od 18:00 tylko w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.

 

 

 

Podobnie jak przed rokiem areną finałowej odsłony rywalizacji o mistrzostwo Europy na żużlu będzie Stadion Śląski w Chorzowie. Jedno z najważniejszych miejsc w historii polskiego sportu powita żużlowców 28 września o 18:00. Na starcie ostatniej rundy TAURON SEC stanie pięciu Polaków, w tym mający wielkie szanse na podium w klasyfikacji generalnej mistrzostw Kacper Woryna i Bartosz Smektała, a także jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich żużlowców Jarosław Hampel oraz mistrz świata U21 sprzed dwóch lat Maksym Drabik, który dostał od organizatorów dziką kartę.

Po trzech rundach cyklu TAURON SEC na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej jest Grigorij Łaguta. Zaraz za plecami Rosjanina znajduje się dwóch Duńczyków – Nicki Pedersen oraz Mikkel Michelsen. Tuż za podium plasuje się dwóch Polaków – Kacper Woryna i Bartosz Smektała, którzy tracą pięć punktów do Łaguty i zaledwie jedno oczko do Michelsena. Znakomity doping tysięcy kibiców na Stadionie Śląskim może popchnąć Polaków do walki o najwyższe pozycje!

Sobotnie zawody w Chorzowie na antenie Eurosportu 2 i Eurosport Playera skomentuje duet Jakub Pieczatowski – Michał Korościel, a zawody prosto ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie jako reporterka zrelacjonuje Marcelina Rutkowska. Więcej informacji o żużlu, cyklu TAURON Speedway Euro Championship i Mistrzostwach Świata U21, w tym wiele materiałów wideo, wywiady i artykuły na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *