„Wielki Powrót” Szefa Internetów. Kolejny sezon miniserialu na OLX (wideo)

Stoi na straży rozsądnych decyzji w internecie i przychodzi z pomocą zawsze wtedy, gdy jego podwładni próbują wpakować się w kłopoty. „Szef Internetów” powraca w wielkim stylu w trzecim sezonie miniserialu serwisu OLX.

[AdSense-A]

To kolejna odsłona projektu serwisu OLX, w którym spotykamy Szefa (w tej roli Bohdan Łazuka), próbującego w końcu wyjść na prostą jego syna (niezastąpiony Michał Milowicz) oraz sympatycznego, nieco zagubionego Golema (Robert Kalinowski). Co tym razem wykombinują bohaterowie? Kto depcze im po piętach? I czy na co dzień ostry jak żyleta, ale koniec końców pomocny i uczynny Szef zdąży wyciągnąć nieszczęsną ekipę z tarapatów?

[AdSense-B]

Tego dowiemy się z sześciu odcinków miniserialu „Szef Internetów. Wielki Powrót”. Pierwszy ukazał się 30 października. Kolejnych pięć odcinków można będzie śledzić na kanale OLXa w serwisie YouTube oraz na Facebooku. Premiera w każdy kolejny wtorek.

Za koncept kreatywny i scenariusz odpowiada agencja 23HEROES. Produkcją i postprodukcją zajął się dom produkcyjny F25. Reżyserem serii jest Karol Moch.

[AdSense-C]

– Praca przy „Szefie Internetów” to dla nas przede wszystkim kreatywna przygoda i duże wyróżnienie. Kiedy bowiem dowiadujesz się, że ludzie lubią Twoją pracę, żywo komentują poczynania bohaterów, czekają na kolejne odcinki i – co najważniejsze – ciągle domagają się więcej, to wiesz, że musisz wejść na wyżyny, by nie zawieść ich oczekiwań. I tak też staraliśmy się podejść do kolejnej części tej produkcjiTomasz Łapa, Managing Director w 23HEROES.Tym razem mamy więcej bohaterów, iście filmową intrygę, dużo więcej niespodzianek dla widzów, sporo smaczków dla fanów serii.

-Bardzo się cieszymy, że mamy szansę po raz trzeci wrócić na plan zdjęciowy „Szefa Internetów”. To wielka przygoda dla wszystkich, praca z gwiazdami, dalsze wydarzenia, nowe sytuacje… wylicza – Marcin Dworucha, Managing Director w F25. – Z naszego punktu widzenia podejście produkcyjne do trzeciej serii bardzo się zmieniło, w pierwszym sezonie zaczynaliśmy od krótkich scenek edukacyjnych, drugi sezon to dni zdjęciowe w obrębie w sumie jednej lokacji, trzeci sezon to zupełnie nowe wyzwania, wiele lokacji, przerzuty, pościgi, drony, równoległe ekipy, dublerzy. Ukłony w kierunku klienta i agencji, że odważnie podeszli do tematu. Trzymamy kciuki za sukces!

-Dla nas „Wielki Powrót” Szefa i jego ekipy to okazja, by użytkownikom w ciekawy i zabawny sposób przypomnieć o zaletach serwisu. Przede wszystkim jednak mamy nadzieję, że oglądając go widzowie będą się po prostu świetnie bawić mówi Marcin Sienkowski, Head of Marketing OLX.

Pierwszy sezon „Szefa…” był serią porad, jak nie dać się wpuścić w internetowe maliny i bezpiecznie korzystać z OLXa. Trud edukacji sprawił, że postać grana przez Bohdana Łazukę musiała udać się na rekonwalescencyjny turnus w Ciechocinku. W drugim sezonie Syn Szefa próbował odbudować swoją reputację i przy pomocy Prawej Ręki Szefa (Andrzej Zieliński) oraz serwisu OLX otworzyć swój własny biznes.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *