„Wielki Test o Podatkach” w TVP1

Anna Popek i Przemysław Babiarz zapraszają na „Wielki Test o Podatkach”. W studio TVP swoją wiedzę będą sprawdzać gwiazdy estrady, filmu, sportowcy, dziennikarze i politycy.
 

 
To właśnie w kwietniu najwięcej Polaków rozlicza się z podatku. To gorący temat, który każdej wiosny budzi wiele emocji. W warszawskim studiu TVP na pytania z dziedziny, która dotyczy każdego dorosłego Polaka, będą odpowiadać m.in.: Agnieszka Rylik, Sylwester Maciejewski, Stanisław Banasiuk, Marta Chodorowska, Wanda Kwietniewska, Maciej Jachowski, Piotr Skarga, Anna Matysiak, Izabela Trojanowska, Monika Mazur, Tomasz Stockinger, Tadeusz Chudecki i Grażyna Wolszczak.
Swoją wiedzę sprawdzą nie tylko aktorzy, sportowcy, politycy i dziennikarze w Warszawie. Jak zawsze na „Wielki Test o Podatkach”zapraszamy telewidzów oraz internautów. Na pytania można odpowiadać na stronie www.wielkitest.tvp.pl oraz na smartfonach i tabletach używając specjalnej aplikacji.
„Wielki Test” to wyjątkowy konkurs, znakomite widowisko, które jednocześnie daje możliwość poszerzenia wiedzy. Jak zwykle nie zabraknie wielu ciekawostek i dobrej zabawy.
„Wielki Test o Podatkach”. Środa, 18 kwietnia, godz. 20:35. TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *