„Wielki Test. Polska Muzyka Rozrywkowa” z sukcesem!

Wielki Test o polskiej muzyce pokazał, że Polacy uwielbiają zarówno Wielkie Testy, jak i polską muzykę rozrywkową. Widowisko Jedynki obejrzało ponad 1,3 mln widzów.
 
Wielkie testy cieszą się niesłabnącą popularnością. „Wielki Test. Polska Muzyka Rozrywkowa” w Jedynce obejrzało 1,34 mln widzów przy udziałach 8,7%. To najlepszy wynik oglądalności serii Wielkich Testów od 28 listopada 2016. Muzyczne widowisko Jedynki poprowadzili Anna Popek i Przemysław Babiarz, a przewodnikiem po muzycznej drodze ostatnich dziesięcioleci był Marek Sierocki. W trakcie programu przypomniano także największe przeboje ostatniego stulecia oraz kulisy ich powstawania.
Emocjonującą walkę o wygraną w Teście stoczyli w studiu popularni artyści, sportowcy oraz dziennikarze. Ostatecznie w finałowej rozgrywce zwyciężyli Magda Steczkowska i Stanisław Karpiel-Bułecka, pokonując Krzysztofa Jaryczewskiego i Pawła Korzeniowskiego. Zwycięzcy wygraną kwotę 30 tys. zł przeznaczyli na cele charytatywne.
Kolejny Wielki Test, tym razem o historii i legendach polskiego kabaretu, widzowie zobaczą w Jedynce już 24 stycznia br. Więcej informacji na www.wielkitest.tvp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *