MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Wielkie kłamstewka”: kultowy serial HBO na antenie TVN7!

“Wielkie kłamstewka” to jedna z największych produkcji HBO, wielokrotnie nagradzana Złotymi Globami oraz Emmy. Serial powstał na podstawie powieści Liane Moriarty o tym samym tytule, a w rolach głównych zobaczymy takie aktorki jak Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laurą Dern i Zoë Kravitz.

 

Serial o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach opowiedziany oczami trzech kobiet. W spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey, w stanie Kalifornia nic nie jest takie, jakim się wydaje. Zaślepione miłością matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy. Jakie kłamstwa kryją się za pozorami ich perfekcyjnego życia? Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane i jej syn Ziggy.

Wieloletnie przyjaciółki Madeline i Celeste biorą ją pod swoje skrzydła, co nie pozostaje bez znaczenia dla relacji z Renatą. Przykry incydent w szkole wyznacza nowe linie podziału. A gdy w miasteczku dochodzi do zbrodni, która zaburza idealne życie mieszkańców, pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, które pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Premierowy odcinek “Wielkich kłamstewek” trafi na antenę TVN7 13 listopada o godz. 20:00

foto. TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *